Neděle 14. dubna 2024, svátek má Vincenc

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Ryze dámský kolektiv v Prostřenu? Peklo, bouřili se diváci: Teď to zkusí pánové

  Když se „zadaří“ a u stolu se v Prostřenu sejdou samé ženy, obvykle to bývá dosti vyhrocená podívaná. Diváci se shodují na tom, že ryze dámské kolektivy jsou často peklem na zemi, už kvůli věčnému pletichaření a přetvářce. Taktika a kalkul ale nebudou chybět ani v případě pětice pánů z Ústeckého kraje, které Prima naservíruje následující týden.

  Co se stane, když se u stolu sejdou výhradně muži? Může to být zábava, ale i týden plný napětí a taktiky. U stolů a plných talířů se tentokrát sejdou účastníci Prostřena z Ústeckého kraje a rozhodně bude na co se dívat.

  Komu se bude dařit? Kdo bude zkoušet oslnit neuvěřitelnými recepty a kdo se bude snažit zazářit více než před lety, kdy v Prostřenu účinkoval poprvé? To všechno uvidíte v následujícím týdnu, kdy se k plotně postaví hned dva Karlové, z toho jeden Čapek.

  V pondělí zkusí štěstí invalidní důchodce Zdeněk (40), který o sobě tvrdí, že je mírumilovný. Bude takový ale i při přípravě svého menu? Má rád sladkokyselou chuť, mezi jeho oblíbená jídla patří koprová omáčka, zelňačka, kulajda a další. Je svobodný a bezdětný a do pořadu ho přihlásila jeho kamarádka. Pokud by vyhrál, peníze by investoval do své chaty.

  Úterý bude patřit mechanikovi Karlovi (36), který žije s přítelkyní a synem. Zřejmě je hodně zvědavý, protože se právě proto přihlásil. Ještě neví, jak by s výhrou naložil. Menu sestavil tak, aby se vešel do časového limitu a byl si jistý. To si ale maluje každý, tak bude zajímavé sledovat, jestli právě jemu to vyjde. Má rád sport, zajímá ho kultura a rybaření a nejí krupicovou kaši.

  Ve středu se v Prostřenu představí konzultant Ladislav (31). Do pořadu se sám nepřihlásil, a dokonce ani neví, kdo to udělal. Kdyby vyhrál, asi by jel s rodinou na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví hru Čelovka – hádej kdo. Tvrdí o sobě, že je občas kousavý a občas introvert. Jeho koníčkem je jeho práce, má rád vývary, maso a vše dobré, co si s rodinou odsouhlasí. Nesnáší nudle s mákem.

  Prostřeno z Ústeckého kraje se ponese v ryze pánském duchu.

  Malý pátek čili čtvrtek bude mít v režii skladník Karel (47), který žije sám. Do pořadu se přihlásil, protože by chtěl poznat nové lidi a nová jídla. Pokud by vyhrál, peníze použije na dovolenou. Jako zábavu si pro své hosty připraví návštěvu porcelánky. Snad ji spojí i s ochutnávkou piva, protože takhle to nezní moc chlapsky a „odvazově“. Menu sestavil z jídel, která se mu líbí. Má rád turistiku a výlety, s oblibou vaří, považuje se za kliďase. Nemá rád hádky. To tvrdí všichni soutěžící v Prostřenu...

  V pátek Prostřeno vyvrcholí u promotéra Petra (43), který má ženu a tři děti. Do pořadu se přihlásil sám, protože rád vaří a hostí lidi. Účinkoval v pořadu Talent asi před devíti lety s kapelou Blue Rocket, ale ve skupině už asi pět let nepůsobí. Pokud by vyhrál, peníze by investoval do rekonstrukce bytu.

  Menu si prý vybral, protože na něm není co zkazit. Jako zábavu si pro své hosty připravil hudební vystoupení. Rád má výzvy a účast v Prostřenu je jednou z nich. Očekává výhru, a tak je otázkou, jestli tím taktikem a intrikánem nebude právě on...

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:30 pondělí 27. března 2023. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   6
  • Super
   4
  • Trapas
   4
  • Tvl
   4
  • Sladký
   3
  • Cože
   2