Sestra Bendové, božská Markéta i všeználek po liposukci: Prostřeno sází na cukráře!

23. listopadu 2021
Obezitologové bijí na poplach a tvrdí, že Češi jedí příliš sladkých a tučných jídel, tvůrci Prostřena jsou však jiného názoru. Zjevně si řekli, že před Vánocemi je třeba spotřebu cukru ještě zvýšit, a divákům servírují podívanou, ze které by diabetikům mohlo být ouvej. V cukrářském speciálu není nouze o známé tváře v čele s autorku božských dortů Markétou Krajčovičovou či Janem Jirkou z show Peče celá země. K plotně se postaví i sestra Alice Bendové Andrea Burešová Lišková.

V pondělí se v Prostřenu k plotně postavila hvězda primáckého pořadu Božské dorty od Markéty. Ta hostům nachystala profi makronky. O nich Markéta Krajčovičová prohlásila, že jsou to mrchy. Další soutěžící šli ještě dál a nešetřili ostrými výrazy. Diváci jí pak vyčinili za to, že cenu menu špatně spočítala a střelila od boku.

V úterý vaří Andrea Lišková neboli Cukrařinka. Kávu osolí a vůbec je trochu roztržitá. Na co zapomene a bude to vadit? Jak zvládne úkol týdne? Večer u sestry Alice Bendové bude hodně zajímavý. Přijde herečka taky na návštěvu?

Ve středu uvaří mistryně cukrářského řemesla Helena Fléglová. Ta si dává hodně záležet i na servírování, což hosté i diváci jistě ocení. Nabídne například crème brûlée de foie gras. Pochutná si i jediný muž u stolu, který má ke všemu co říct a působí jako otravný všeználek?

Ve čtvrtek se k plotně postaví Jan Jirka známý z pořadu Peče celá země. Ten se svou televizní slávu rozhodl nedávno zúročit i tím, že se nechal nafotit v ordinaci plastického chirurga Ondřeje Měšťáka, kde se rozhodl podstoupit liposukci. Zjistil totiž, že mu televize přidává kila.

Před operací se vše muselo nafotit.

„Už při konzultaci jsem dostal dva prášky, jeden na spaní a druhý na ráno. Vše šlo jako na drátkách. Překvapila mě naprostá profesionalita celého týmu. K Ondřeji Měšťákovi mám ohromnou důvěru. Když jsem ležel a měřili mi tlak před anestezií, byl jsem v klidu, až se všichni divili, že mám tlak, jako kdybych ležel doma na gauči,“ smál se Honza, když o zákroku vyprávěl.

Evidentně dopadl dobře, protože se v Prostřenu všichni divili, že je tak štíhlý. Kila sice ztratil, přibylo ale mudrování a připomínek, které má Jirka ke všemu.

Adéla Tas Marková už v Prostřenu jednou soutěžila.

V pátek své štěstí zkusí matadorka televizních pořadů Adéla Tas Marková. Tu diváci znají nejen z Prostřena, kde už jednou vařila, ale i z cestovatelské show Ženy na cestách.

„Když nejí sladké, jak ochutnává své výrobky?“ diví se lidé u obrazovek, kteří ji mají za přecitlivělého diblíka. Křivdí jí, nebo se naopak trefili? To se už brzy ukáže!

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:04 středa 23. března 2022. Anketa je uzavřena.

  • 17
  • 4
  • 2
  • 2
  • 2
  • 1
Komentáře