jít naiDNES.cz

Podomní prodejci z Instagramu: Které celebrity prodají cokoliv, i když to nedává smysl?

Když nebyly sociální sítě, frčel teleshopping. Chvíli to trvalo, než diváci prokoukli (pokud vůbec), že se jedná o předražené produkty, které vychvaluje nějaká z tehdejších hvězd, jakou byl třeba nesmrtelný Horst Fuchs se svými noži. Dnes vedou sociální sítě. Firmy to mají skoro zadarmo a je to mnohem zákeřnější. Celebrity se svými fanoušky komunikují jako s kamarády a produkty nabízejí jako přátelskou radu. Propagují prakticky cokoliv: od výrobků z drogerie přes elektroniku k doplňkům stravy až k autům. Kdo jsou mezi slavnými největší „prodejci“?
Kristýna Kochánková   16:15
1/5

Andrea Verešová

I když to zrovna Andrea Verešová nemá vůbec zapotřebí, tak i ona sem tam nějakou tu „vychytávku“ propaguje. Mezi její „klasiku“ patří služby na klinikách estetické medicíny nebo proteinové sušenky.

Myslíte si, že Andrea Verešová opravdu pojídá sušenky?

Myslíte si, že Andrea Verešová opravdu pojídá sušenky?

„Věděli jste, že nejhorší je hladovění a následné přejídání? Důležité je jíst pravidelně malé porce!“ píše Verešová na Instagramu.

Andrea vám udělá reklamu opravdu na všechno.

Andrea vám udělá reklamu opravdu na všechno.

Modelka je krásná, a tak si leckterá žena může pomyslet, že konzumací proteinových sušenek a návštěvou kliniky by mohla také docílit kýžených výsledků.

Nemohla.

Navíc je nepravděpodobné, že sama Andrea Verešová by se proteinovými sušenkami cpala.

Komentáře

Mohlo by vás zajímat