Tahle cena se jmenuje Harry, jede do Ameriky! Williamova reakce na ostrý vtípek baví internet

3. února 2020
Tohle byl hodně odvážný vtípek! Herečka Margot Robbie na udílení britských filmových cen BAFTA přebrala ocenění za svého kolegu Brada Pitta. Přečetla přitom jeho štiplavý vzkaz, že sošku pojmenuje „Harry“, protože si ji odveze z Británie do Spojených států, čímž Pitt narážel na královský úprk prince Harryho. Jenže čestnými hosty galavečera byli princ William s manželkou Kate! A zvlášť na dědici britského trůnu bylo vidět, že je ze situace v rozpacích.

V Británii během nedělního večera proběhlo udílení filmových cen BAFTA. Čestnými hosty byli princ William, vévoda z Cambridge, s manželkou, vévodkyní Kate. Kromě slávy na červeném koberci se ale Jejich královské Výsosti dostaly do pěkně nepříjemné situace.

To když herečka Margot Robbie přišla na pódium převzít cenu za svého kolegu z filmu Tenkrát v Hollywoodu Brada Pitta a pronesla za něj i projev.

„Říká, že tu cenu pojmenuje Harry. Protože je opravdu nadšený, že si ji může odvézt s sebou do Spojených států. Jsou to jeho slova, ne moje,“ ujistila půvabná herečka. 

Asi netřeba vysvětlovat, že šlo o narážku na úprk prince Harryho a jeho manželky Meghan z Británie do Kanady.

Ceny BAFTA

Publikum propuklo v smích, kamery a pohledy všech v tu chvíli ale zajímalo jediné. Co na to říká William, který bratrův odchod z rodiny podle všeho nesl hodně nelibě, a Kate?

Také oni dva se nad slovy Margot Robbie dobře bavili. Jenže zatímco Kate se smála zcela nepokrytě, na Williamovi bylo znát, že si není úplně jistý, jak by měl reagovat.

A tak nakonec celý svět namísto vtipu Brada Pitta baví spíše Williamův rozpačitý výraz.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:46 úterý 2. června 2020. Anketa je uzavřena.

  • 99
  • 62
  • 53
  • 35
  • 31
  • 25
Komentáře