Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Top class v Londýně: Princ William se na galavečeru potkal s Beckhamem. Promluvil o Kate

  Spolu s manželkou neodmyslitelně patří k prestižnímu předávání filmových cen BAFTA, je dokonce prezidentem. Jenže letos byla účast prince Williama (41) ohrožena v souvislosti se zdravotními problémy, které sužují královskou rodinu. Ačkoliv Catherine (42) musela zůstat doma, budoucí král nakonec přeci jen dorazil. Dobře se bavil a promluvil i o tom, jak se jeho ženě při zotavování se z náročné operace daří.

  Do poslední chvíle nebylo jasné, zda se alespoň sám princ William předávání cen BAFTA zúčastní. Pracovní kalendář totiž před časem proškrtal, aby mohl co nejvíce času trávit se zotavující se Catherine, princeznou z Walesu. Jenže šokující diagnóza otce ho do práce velice rychle vrátila.

  Budoucí král, tím spíše, že ho málokdo očekával, na červeném koberci sklidil větší úspěch než většina celebrit. Trpělivě rozdával selfie i podpisy, zdravil se s fanoušky. A pochopitelně také odpovídal na otázky ohledně manželky.

  Princ William se trpělivě zdravil s fanoušky.

  „Je mi líto, že tu není Catherine, miluje ceny BAFTA,“ řekl William a v jiném okamžiku prozradil, že bohužel spoustu z oceněných filmů zatím neviděl, a to včetně komedie Barbie s Margot Robbie v hlavní roli.

  „Stihl jsem jich nejméně, tolik filmů jsem nikdy nepropásl. S manželkou jsme teď měli jiné věci na mysli... Máme co dohánět,“ řekl princ z Walesu.

  Princ William na červeném koberci

  Princ William se v zákulisí hodně nasmál.

  Podle dosavadních zpráv pokračuje rekonvalescence Catherine bez problému a král Karel III. se navzdory smutné diagnóze také cítí v pořádku. A tak William působil vesele, užíval si přítomnost starých známých. Hodně se nasmál třeba s exfotbalistou Davidem Beckhamem, který nedávno uvedl dokument o svém životě.

  V sále pak seděl hned vedle slavné herečky Cate Blanchett.

  Cate Blanchett, princ William

  Ceny BAFTA opanoval Oppenheimer s Cillianem Murphymu v hlavní roli. Vedle ocenění pro nejlepší film a jeho tvůrci zvítězili také v šesti dalších kategoriích.

  Fotogalerie