Pondělí 19. dubna 2021, svátek má Rostislav
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Nadržuješ Harrymu! William odpálkoval novináře, kterému do kamery brečela Meghan

  My dva už kamarádi nebudeme! Princ William se rozešel ve zlém s kamarádem a novinářem Tomem Bradbym, který podle královské rodiny nadržuje páru ze Sussexu. | foto: Profimedia.cz

  Propast mezi princem Harrym a královskou rodinou je čím dál hlubší. A nejvíce to je vidět na jeho vztahu s bratrem, se kterým v minulosti vždy platili za nerozlučné parťáky, ale nyní mají problém udržet si dokonce už i společné kamarády. Princ William se prý ve špatném rozešel s prominentním novinářem Tomem Bradbym, s nímž ho pojilo dvacetileté a velice pevné přátelství. Bradby totiž začal jít na ruku Harrymu a Meghan a nadržovat jim ve válce s královskou rodinou.

  Vztah k novinářům si budoucí král po zkušenostech s maminkou Dianou hledal pomalu a ne snadno. Přesto si právě s Tomem Bradbym padli do oka a postupně se stali dobrými přáteli.

  Prominentní moderátor stanice ITV dokonce na Williamovo přání vedl exkluzivní rozhovor k zásnubám s Kate. Samotné svatby se zúčastnil nikoliv v roli novináře, ale jako host.

  Zároveň se ale Bradby dostal do přízně prince Harryho. V minulosti to bývalo samozřejmostí, nad níž se nikdo nepozastavil, vždyť spolu Harry s Williamem trávili skoro všechen čas. 

  Jenže když se cesty královských bratrů začaly rozcházet, moderátor si nedokázal zachovat nestrannost.

  „Přátelství mezi Williamem a Tomem skončilo. Vévoda se cítí zklamán způsobem, jakým (Bradby) posledních několik měsíců jednal. William je citlivá duše a věří, že v době krize zjistíte, kdo jsou vaši skuteční přátelé. Je fér říci, že Bradby nebyl jedním z nich,“ cituje server Mail Online zdroj přímo z královské rodiny.

  O co jde? Údajně kompletně celou královskou rodinu mrzí, že se Tom Bradby a celá ITV stali prakticky mluvčími Harryho a Meghan v jejich boji proti monarchii.

  Vše začalo už v roce 2019, kdy Bradby natáčel v Africe dokument o cestě Harryho a Meghan. Ten byl jednou z prvních vlaštovek, které naznačovaly, že to mezi párem a zbytkem královské rodiny neklape.

  „Moc lidí se mě nezeptalo, jestli jsem v pořádku. Není to snadné, procházet si zákulisím. Je to opravdový boj,“ stěžovala si tehdy Meghan do kamery na adresu královské rodiny a slzy měla na krajíčku.

  Nikdo se mě nezeptal, jestli jsem v pořádku, postěžovala si Meghan v rozhovoru...

  Nikdo se mě nezeptal, jestli jsem v pořádku, postěžovala si Meghan v rozhovoru s Tomem Bradbym v roce 2019.

  Její manžel také v jiném záběru promluvil o tom, že se jeho cesta začala s tou bratrovou rozcházet.

  Bradby pak zůstal na straně dvojice ze Sussexu i po jejich přesunu do Spojených států.

  Tom Bradby má k páru ze Sussexu blízko.

  Tom Bradby má k páru ze Sussexu blízko.

  A posledním hřebíčkem do rakve jeho vztahu s Williamem se pak velice pravděpodobně stalo to, že hvězda ITV údajně velmi silně lobbovala za to, aby stanice odvysílala rozhovor Harryho a Meghan u Oprah Winfrey, přestože devětadevadesátiletý princ Filip trávil už několikátý týden v nemocnici.

  „Někteří zaměstnanci paláce jsou naštvaní na Bradbyho a tón jeho reportáží ve zprávách ITV News, které považují za tendenční ve prospěch Harryho a Meghan,“ uvedl zdroj z paláce.

  „Vévoda z Cambridge samozřejmě zůstane ve svých vztazích s novináři srdečný a profesionální, ale ten zvláštní vztah, který kdysi míval s Bradbym, už neexistuje. William ho už nevidí jako svého přítele,“ dodal.

  Princ Harry se už v rozhovoru s Oprah nechal slyšet, že jeho prioritou bude slepit vztahy s rodinou. Zatím se ale nezdá, že by to bylo v dohledné době reálné.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Bláznivý voyeur Tichý. Žil jako bezdomovec, dnes jeho fotky stojí statisíce

  Premium V jeho domě se fotky válely po zemi, padal na ně prach i bláto z bot. Na téměř každé z nich byla skvrna od kávy nebo...

  Za fotky nehody Philipa nabízeli obří sumu. Neprodal jsem, říká exšéf Kladrub

  Premium Když v roce 1996 přijela do Čech britská královna Alžběta II., snad nikdo nemohl velkému milovníkovi koní a jejich...

  Svačiny jsou zbytečné. Stačí jíst dvakrát denně, vysvětluje profesor Anděl

  Premium Nadváhu má v Česku až 44 procent mužů a 31 procent žen. A obezitu dalších 20 procent mužů a 18 procent žen. Statisíce z...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pondělí 19. dubna 2021, svátek má Rostislav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz