jít naiDNES.cz

Meghan je posedlá dietami, princ Harry chce do svatby zhubnout po jejím vzoru

Princ Harry si Meghan 19. května vezme za ženu. | foto: YoutubeOcko.tv

Většinou to bývá nevěsta, kdo se před svatbou věnuje očistným a dietním kúrám. V případě královské svatby prince Harryho (33) a Meghan Markle (36) na své kondici ale pracují oba. Princ Harry se pod vlivem své nastávající dal na zdravou stravu a zhubl.

Přestože princ Harry je pověstný láskou k fast foodu, před svatbou razantně změnil své návyky. Kromě toho, že měsíčně vynaloží 575 liber za posilovnu, svoji milovanou Meghan Markle začal následovat i ve stravování a namísto sacharidy nabitých pokrmů si dopřává čerstvé šťávy z ovoce a zeleniny a do jídelníčku zařadil například quinou!

Meghan naprosto změnila Harryho jídelníček! Přivedla ho na pití čerstvých šťáv a on zhubl více než čtyři kilogramy, což je na někoho tak štíhlého hodně! Koupili si skvělý odšťavňovač a Meghan ho drží na ovoci a zelenině. Také mu odpírá maso, prozradil zdroj pro Daily Mail.

Harryho kolegové v dobách, kdy pracoval jako voják, se podivují, jakou změnu princ prodělal, podle nich žil totiž na kuřatech z KFC. Bývalý rodinný kuchař zase tvrdí, že oba princové vždy milovali hamburgery, pizzu a smažené bramborové lupínky. 

Oproti němu Meghan je v dietách téměř profesionálka, což byla neodmyslitelná součást její herecké kariéry. Kromě toho je údajně posedlá jógou, po vzoru princezny Diany pravidelně běhá po zahradách Kensingtonského paláce a pravidelně cvičí pilates.

Meghan Markle kdysi popisovala svůj ideální stravovací harmonogram, kdy si na začátek dne dá čisticí vanilkový šejk s borůvkami, k obědu salát Nicoise s malým kozím sýrem a plátkem bagety a k večeři mořské plody. Není tedy divu, že si Harryho nastávající musela v poslední době několikrát zúžit svatební šaty kvůli ztrátě na váze.

Alespoň že přiznala, že má slabost pro hranolky...

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:00 10. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  11
 • Cože
  11
 • Tvl
  10
 • Super
  9
 • Trapas
  9
 • Sladký
  8
Komentáře