Vše je jinak! Harry dvě hodiny mluvil s bratrem a otcem, na královniny narozeniny možná zůstane

19. dubna 2021
Končí mu karanténa a hned v pondělí odlétá za Meghan, taková zpráva se o princi Harrym objevila v britských médiích po pohřbu jeho dědečka Filipa. A spoustu lidí namíchla, protože královna Alžběta ve středu oslaví 95. narozeniny. Jenže všechno může být nakonec jinak, Harry si prý o víkendu dvě hodiny povídal s bratrem Williamem a otcem Charlesem a nedlouho poté se objevila informace, že si pobyt v Británii zřejmě o pár dní prodlouží a s truchlící babičkou narozeniny oslaví.

„Meghan tě odvelela? Kolik narozenin asi tvoje babička ještě má před sebou?!“ 

Takové vzkazy začali posílat lidé princi Harrymu, když se dozvěděli, že se i přes naléhání rodiny rozhodl hned v pondělí odletět zpátky do Los Angeles za těhotnou manželkou Meghan. 

Pravda je ale dost možná jinde a americká herečka si na svého prince bude muset počkat.

Jak informuje server The Sun, princ si koupil otevřenou zpáteční letenku, bude se tak moci rozhodnout, kdy přesně Británii opustí. A skutečně by to mohlo být až po středě 21. dubna, kdy královna oslaví 95. narozeniny.

„Pokud vše půjde tak, jak má, mohl by zůstat na narozeniny královny Alžběty,“ potvrdil serveru zdroj z okolí královské rodiny.

Že by Harry konečně začal s nápravou poničených vztahů? Zpráva se objevila jen krátce poté, co vyšlo najevo, že si princ dvě hodiny povídal s bratrem a otcem, tedy s princi Williamem a Charlesem. 

Charles si měl vzít oba syny stranou a vyříkat si s nimi vše zlé, co se kolem Harryho odchodu z rodiny či třeba třaskavého rozhovoru u Oprah stalo, což bylo údajně přání jeho vlastního otce prince Filipa. 

Smuteční průvod za rakví

Harry také údajně potvrdil, že se společně s bratrem zúčastní slavnostního odhalení sochy jejich maminky princezny Diany, k němuž dojde 1. července, tedy v den, kdy by oslavila 60. narozeniny. 

Fanoušci královské rodiny tak mají konečně naději, že populární sourozenecká dvojice začala hledat cestu zpět k sobě.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:53 úterý 17. srpna 2021. Anketa je uzavřena.

  • 59
  • 38
  • 9
  • 5
  • 4
  • 3
Komentáře