Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Harry v maléru: Exmilenka hrozí, že ho dá na OnlyFans! „Je to p*čus, Meghan z něj vysála život“

  Bývalá prostitutka Carrie Royale hrozí, že zveřejní nahé fotky prince Harryho, se kterým si užila na nechvalně proslulé pařbě v Las Vegas. | foto: Profimedia.cz

  V autobiografii Spare odhalil všechny střípky z divokého mládeneckého života, včetně aférek na jednu noc... A nebo ne? Britským médiím se ozvala bývalá striptérka, která s princem Harrym zažila památnou noc ve Vegas v roce 2012, odkud pocházejí i jeho legendární intimní snímky. Carrie Royale jich prý má v mobilu o pozvání více a chystá se je zveřejnit na svém OnlyFans. „Proč? Protože je to zatracený idiot a úplně mě vynechal v té svojí knize,“ vysvětluje Carrie, podle níž manželka Meghan z Harryho vysála všechen život.

  Vždycky platil za zlobivé dítě královské rodiny, a právě to na něm lidé milovali. Jenže v roce 2012 to Harry na jednom z večírků pěkně přehnal. A co se stalo ve Vegas, to bohužel pro něj ve Vegas tentokrát nezůstalo.

  Fotky, kterak ho opilého a nahého zezadu osahává neznámá žena ve spodním prádle, tehdy na titulní straně otiskl britský bulvární deník The Sun. A bylo z toho pěkné haló, protože se ukázalo, že se jednalo o večírek plný striptérek.

  Jednou z nich byla právě i Carrie Royale. A ta tvrdí, že si s vévodou ze Sussexu užila prima noc. Vůbec se jí ale nelíbí, že tuhle noc úplně vynechal ze svých memoárů a místo ní vzpomínal třeba na ženu, se kterou si užil za hospodou nedaleko Windsoru.

  „Mám fotky u bazénu před tou nocí a Harryho hodně erotické záběry. Veřejnost je nikdy neviděla a lidé budou šokováni,“ nechala se slyšet žena, která tehdy pracovala jako domina, ale dnes vede produkční agenturu.

  Carrie Royale hodlá na Harrym pořádně vydělat.

  Fotky prý chce sdílet v placené sekci svého OnlyFans. Také prý hodlá natočit videa, kde detailně popíše, jak se s ní namol opilý Harry vášnivě líbal. A nijak se netají, že by ráda, kdyby z jejího příběhu kápl nějaký ten milion.

  „Proč to dělám? Naštvalo mě, že mě úplně vymazal ze své knihy. Chyběla mu tam spousta věcí. Překvapuje mě, že si vůbec pamatuje něčí jméno, protože byl namol opilý, ale o těch pár věcech, co se tam mezi námi staly, se zmínit mohl,“ uvedla Royale.

  „Nikdy předtím jsem tyto obrázky nezveřejnila z respektu. Ale teď na tom nezáleží. Je to zatracený idiot,“ dodala.

  Carrie Royale

  Bývalá striptérka pak také uvedla, že ji velice zklamalo, jak se Harry v posledních letech změnil a že z něj úplně zmizela divoká jiskra. O viníkovi má přitom jasno.

  „Harry byl tak bláznivý, milující zábavu a spontánní. Kam se to podělo? Myslím, že z něj Meghan vysála život, takže teď je nudný a ona doma nosí kalhoty. Myslím, že je z něj teď tak trochu p*čus, který ukazuje opačnou stránku toho, čím býval,“ prohlásila Carrie.

  Fotogalerie