Charles plánoval společnou vyříkávací večeři s Harrym: Ze setkání sešlo, čeho se budoucí král bál?

11. července 2021
Princ Charles už nechce být rozhádaný s mladším synem Harrym. I když ho pořádně naštval rozhovorem u Oprah Winfrey, asi si řekl, že krev je krev a život je krátký. Dokonce přemýšlel o večeři ve dvou, když Harry přijel do Velké Británie kvůli odhalení sochy maminky Diany. Jak to celé dopadlo?

Všichni byli netrpěliví, když měl princ Harry z Ameriky dorazit do Anglie, aby společně se svým bratrem Williamem odhalil sochu lady Diany. Vypadalo to, že usmíření je na spadnutí, oba princové byli uvolnění, usměvaví, a dokonce to vypadalo, jako by mezi nimi žádný rozkol nenastal.

Kdo se ale slavnostního odhalení nezúčastnil, byl jejich otec princ Charles. Ten měl prý ale ze společného setkání Williama a Harryho obrovskou radost. Až takovou, že v zákulisí měl domlouvat společnou večeři s mladším ze synů, aby si vše mezi čtyřma očima vyříkali.

Zdroj blízký princi z Walesu říká, že Charles, který byl údajně ve Skotsku, když se odhalení sochy konalo v Kensingtonském paláci, měl v úmyslu cestovat zpět do Londýna, aby konečně si s Harrym promluvil o jejich napjatém vztahu a také o bulvárním rozhovoru u Oprah Winfrey, kde tátu obviňoval z nedostatečné lásky a pozornosti. 

Princ Charles s princeznou Dianou a oběma syny. Harry má vlastní kolo, ale za tátou má připravenou sedačku.

Prý se ale budoucí král bál toho, aby při večeři neřekl něco, co by bylo druhou stranou špatně pochopeno, a tak i nepravdivě vyloženo Meghan, kvůli níž se vztahy ochladily. 

Nikdo už ale netuší, jestli se večeře opravdu uskutečnila, protože to byla Charlesova osobní iniciativa. Jedno je jasné, když už se o něčem takovém přemýšlelo, je vidět, že usmíření je na dobré cestě. 

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:32 pondělí 8. listopadu 2021. Anketa je uzavřena.

  • 53
  • 10
  • 10
  • 5
  • 5
  • 2
Komentáře