jít naiDNES.cz

Roman Šebrle na dalším primáckém večírku: Zopakoval letní vášeň?

Roman Šebrle na dalším večírku TV Prima. Zopakoval letní vášeň? | foto: Koláž Expresu

Na začátek srpna letošního roku nebude Roman Šebrle vzpomínat příliš s láskou. Právě 2. srpna na tiskové konferenci televize Prima ztratil veškeré zábrany a pod vlivem mnoha drinků podlehl televizní asistentce Denise, se kterou odjel neznámo kam. Bývalý olympionik se ale, jak se zdá, ze svých činů ponaučil. Z úterního vánočního večírku televize odcházel mezi prvními a zcela střízlivý!

Ještě letos v létě to vypadalo, že jeho manželství s krásnou Evou, se kterou má dvě děti, nepřežije konec roku. Roman Šebrle ale dokázal něco, co se málokdy vidí. Ačkoliv ho fotoreportéři Expresu načapali, jak si ze srpnového večírku televize Prima odváží pohlednou brunetku, jeho žena mu odpustila a dlouholeté manželství přežilo i tuto turbulenci.

Šebrle ale od té doby seká latinu. Zřejmé to bylo i z jeho chování na úterním vánočním večírku televize Prima. Roman, který párty spolumoderoval s Evou Perkausovou, se v klubu v centru Prahy příliš dlouho nezdržel a při odchodu působil zcela střízlivým dojmem. A z námi pořízených snímků je zřejmé, že z večírku odcházel v takovém spěchu, že zapomněl odložit i scénář, který již určitě nikdy víc potřebovat nebude a mohl ho klidně zanechat v podniku.

Image slušňáka se mu pokusily pokazit dvě dámy, s nimiž se na odchodu potkal. Zatímco s jednou se vřele rozloučil, druhé, která držela v ruce telefon a působilo to, že touží po kontaktu na něj, se slušně vyhnul. Manželka Eva tak protentokrát může vařečku nechat v šuplíku a Roman jí za odpuštění nemusí kupovat luxusní kabelku.

Ke komu se ale tulil mladičký herec Jan Komínek, který momentálně září v seriálu Krejzovi, a s kým odešla Eva Perkausová, která je již roky oficiálně nezadaná a o svých vztazích vždy mlží? Více ve fotogalerii.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:03 11. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  7
 • Haha
  7
 • Trapas
  6
 • Cože
  4
 • Sladký
  4
 • Tvl
  3
Komentáře