Tady někdo snídal šťovíkovou polévku. Kyselý Kolečko na mejdanu bez Vignerové

Petr Kolečko | foto: Tilen Vajt/Pavel Dvořák

Na párty televize Prima dorazila velká řada celebrit, některé z nich přitom s Primou ani neměly příliš společného. Koho jsme na akci potkali „pod kořenem“ a kdo bystrým zrakům našich fotografů neunikl, ani kdyby chtěl? Párty tandem Ládi Hrušky (44) a Romana Šebrleho (47), rozjetá Denisa Pfauserová (33), skoro zapomenutý Miro Šmajda (33), vždy elegantní Gabriela Soukalová (32) či bručoun večera Petr Kolečko (38).
1/3

Bručoun večera

Petr Kolečko nechal manželku Anetu Vignerovou doma, během celého primáckého večera ale působil spíše zamračeně a zasmušeně a ani ve společnosti příliš neřádil. Někdo tady zřejmě neměl příliš náladu na společnost...

Petr Kolečko

Petr Kolečko

Pařící tandem

To, že to na párty Primy rozjede nejvíce Roman Šebrle, bylo prakticky jasné. Ke známému drakovi se ale nemohl nepřipojit jeho alkoholový parťák Láďa Hruška, který Romana vždycky v jeho zálibách rád podpoří.

Láďa Hruška a Roman Šebrle skončili v objetí.

Dvojčata to rozjela

Večírek jel na plné obrátky a alkohol na něm tekl proudem. Na takové akci nesměla chybět ani porno dvojčata Dellai Twins. Ta se k sobě měla až skoro nelegálně blízko... Ostatně jako vždycky.

Sestry z porna to rozjely...

Sestry to rozjely. Jako vždy.

1/3
Ohodnoťte článek
Ohodnoťte článek
Komentáře