Jak bude volit Gott? Herci stojí za Drahošem. Koho ve volbách podporují slavní?

13. ledna 2018
Celebrity mají na veřejnost značný vliv a pro prezidentské kandidáty tak mohou být cestou k získání voličů. Spousta z nich proto své favority podporuje často i v oficiální rovině na svých stránkách. Komu dá ve volbách svůj hlas třeba Karel Gott a další slavná jména českého showbyznysu?
1/8

Miloš Zeman

Česká hudební legenda Karel Gott neporušuje svou tradici - nevyslovit do médií jméno svého kandidáta. Nechal se ale slyšet, že bude volit stejně jako před pěti lety. Můžeme se tedy domnívat, že svůj hlas věnuje současné hlavě státu.

„K volbám půjdu, o prezidentských kandidátech s rozvahou přemýšlím. Budu proto volit člověka, kterého si vážím, jehož myšlenky a názory jsou mi blízké, a vím, že naši republiku bude dobře reprezentovat. A mohl by dle mého obstát i v nelehké době, která nás nepochybně čeká,“ prozradil držitel 42 slavíků deníku Blesk.

Dlouhá léta za Zemanem stojí i další známý zpěvák, a to Daniel Hůlka. Nedávno se třeba obul do pražské kavárny, která proti prezidentovi brojí.

Dalším miláčkem českého národa, který Zemanovi fandí, je hokejový bůh Jaromír Jágr. Ten má sice v zámoří jiné starosti a k letošním volbám se veřejně nijak nevyjadřuje, v minulosti se ale nechal slyšet, že Miloš Zeman je jeho nejoblíbenějším politikem. 

Jeho náklonnosti k současnému prezidentovi také napovídá vřelý vztah s premiérem Andrejem Babišem, který si se Zemanem politicky rozumí.

1/8
Ohodnoťte článek

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 13. května 2018. Anketa je uzavřena.

  • 46
  • 24
  • 11
  • 10
  • 9
  • 8
Komentáře