Úterý 5. července 2022, Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  S kým randí Budař, Táborský nebo Kotek? Své milé ukázali i Šíp, Kopta a Svěrák

  Premiéra snímku Betlémské světlo přilákala i ty, kteří ve společnosti často neobjevují. A co víc, vzali s sebou i drahé polovičky. | foto: Koláž Expres.cz

  Premiéra snímku Betlémského světla v kině Lucerna byla v mnoha ohledech výjimečná. Nejenže by tu lovci autogramů celebrit měli hotové žně, ukázaly se i páry, které se ve společnosti objevují zřídkakdy anebo vůbec. Drahé polovičky představili Jan Budař, Vladimír Javorský, Karel Šíp i Vojta Kotek a další slavní muži.

  Nedá se říct, že by třeba Vojta Kotek měl o partnerky nouzi. Ostatně jedna z těch bývalých, Tereza Ramba, se objevila i na premiéře Betlémského světla, v němž si zahráli zamilovaný pár. 

  Aktuálně hercovo srdce hoří pro přítelkyni Radanu, s níž už nějaký ten pátek randí. Na rozdíl od předchozích vztahů si teď soukromí stráží a po boku nové lásky vyráží jen výjimečně. 

  Evidentně ani jeden z nich nemá potřebu dávat světu najevo, jak moc se milují. U snímku, který je jeho srdcovkou už proto, že ho natáčeli Zdeněk a Jan Svěrákovi, velmi rád udělal výjimku.

  Premiéra filmu Betlémské světlo v pražské Lucerně: Vojta Kotek je po boku přítelkyně Radany velmi šťastný, což je ostatně i vidět.

  Své partnery měli v Lucerně i další protagonisté. Ramba, která si zahrála sličnou lékárnici, přivítala manžela Matyáše, sám jako kůl v plotě nezůstal ani Vladimír Javorský, který odcházel v doprovodu sympatické dámy.

  Premiéra filmu Betlémské světlo v pražské Lucerně: Vladimír Javorský s partnerkou

  Podobně jako Jan Budař, u něhož takový krok obzvláště překvapí, protože herec nemá přílišný zájem o svou osobu v lásce. Když může, obloukem se mu vyhne. Tentokrát ale udělal výjimku a možná byl sám překvapen, že se nic zlého nestalo, ba právě naopak.

  Premiéra filmu Betlémské světlo v pražské Lucerně: Sám neodcházel ani Jan Budař.

  Dlouho se neukázal ani Karel Šíp, který nezastíral strach z covidu-19 a kontakty s cizími lidmi omezil na minimum.

  Dorazil i s manželkou Ivou, která se fotit zprvu moc nechtěla. Pak ale vzala přítomné fotografy na milost. Přece jen se dali na místě očekávat, tak nebylo třeba dělat zbytečné vlny, nehledě na to, že vypadá skvěle, a tak nebyl důvod zakrývat si tvář nebo otáčet hlavu, což jejího manžela dost pobavilo!

  Premiéra filmu Betlémské světlo v pražské Lucerně: Nechyběli ani Karel Šíp s manželkou Ivou.

  Fanoušci měli možnost vidět i manželku Zdeňka Svěráka Boženu a také choť dalšího z Cimrmanů, herce Petra Bruknera. Jaroslava Uhlíře od jeho záhadného ztracení manželka nepustí na krok, a tak nepřekvapilo, že hudebník přišel spolu s ní. 

  Premiéra filmu Betlémské světlo v pražské Lucerně: Nechyběl ani Petr Brukner z Divadla Járy Cimrmana s manželkou.

  Nechyběl ani hudebník František Soukup s partnerkou, ani jeho otec Ondřej Soukup s manželkou Lucií Šoralovou. Na manželky byli náležitě pyšní i Jiří Bartoška a také Václav Kopta. Při pohledu na Andreu Bartoškovou a Simonu Vrbickou se jejich pýše vůbec nedivíme.

  Premiéra filmu Betlémské světlo v pražské Lucerně: Václav Kopta s manželkou Simonou Vrbickou

  To Jiří Macháček, tradičně velmi dobře naladěný, vytáhl do víru velkoměsta své děti. Dcera i syn slavnému tatínkovi byli skvělými parťáky a neztratili se ani po boku jeho neméně známých kamarádů. 

  Premiéra filmu Betlémské světlo v pražské Lucerně: Jiří Macháček odchází v doprovodu svých dětí.

  Společný výšlap skýtá jisté výhody. Vy ani vaše žena se nemusíte starat, kde jsou vaši dospívající potomci, protože je máte neustále na očích (a oni vás taky)...

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

  Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

  Zbraně, které zaskočily Putina: „Muskovo“ bombardování

  Premium Už druhý den po nočním překročení hranic měli triumfálně projíždět centrem Kyjeva, po čtyřech měsících místo toho vězí...

  Jet sto třicet, nebo zpomalit? Na dálnici můžete uspořit litry paliva

  Premium Ceny paliv opět atakují rekordy. Také si všímáte, o kolik víc řidičů jezdí poslední měsíce „na spotřebu“? Vyzkoušeli...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 5. července 2022, Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz