Přemek Forejt z MasterChefa se dal na zpívání, ostatně je potřeba ten pořad nějak podpořit

5. září 2020
Přemek Forejt si plní sny, a to nejen ty kuchařské! Spolu s kapelou Nebe nazpíval písničku Stella, která je věnovaná jeho dceři.

Nejmladší porotce show MasterChef Česko o svém soukromí mluví velmi nerad, tentokrát ale udělal výjimku. Nejenže se pochlubil svou dcerou Stellou, ale rovnou jí s kapelou Nebe nazpíval písničku, z níž se přes noc stal hit tohoto léta.

Vše začalo, když Forejt přijal pozvání do talkshow v havířovském Jazz Clubu, kterou právě členové skupiny Nebe pořádají.

„Věděl jsem, že náš host Přemek Forejt rád hraje na kytaru a zpívá. Když jsem mu poslal písničku, ve které by zpíval o své dceři, tušil jsem, že se mu bude líbit. Když jsme pak společně přišli s myšlenkou, že tu píseň nenecháme jen tak v šuplíku, věřil jsem, že z toho vznikne sakra hezká věc!“ popisuje zpěvák kapely Nebe Petr Harazin.

Nadšení z myšlenky přiznává i Forejt. „Když jsem poprvé četl text písničky Stella, zarazil jsem se. Strnule jsem seděl, úplně mě to dostalo. Ta slova a ten pocit z toho, bylo to úplně kouzelné. Sedl jsem si z toho na zadek,“ svěřil se oblíbený šéfkuchař v pořadu Mixxxer na Óčku.

„Stellinka je to nejvíc, co v životě mám. Díky kapele Nebe za to, že mi splnila sen. Písnička i klip se mi moc líbí, je tak akorát citlivý. Natáčení bylo pro Stellinku trochu náročné, ale zvládla to skvěle a byla úplně přirozená,“ vyznal se Forejt, který ale hudební kariéru nezvažuje.


„Učím se doma trochu hrát na kytaru podle videí na internetu. Chtěl bych se v tom zdokonalit, ale hudebník rozhodně nejsem,“ říká.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:00 neděle 3. ledna 2021. Anketa je uzavřena.

  • 26
  • 20
  • 19
  • 17
  • 17
  • 16
Komentáře