Módní okénko Prague Pride 2019: Bartoš z Matrixu, Hřib bez vkusu a gumová zvířátka!

Prague Pride 2019: Hřib jako buran, Bartoš jako z Matrixu | foto: instagram

Do Prahy se tradičně sjelo více gayů, leseb či prostě zájemců o „cosi alternativního“, než jsme zvyklí, ale svět se opět nezbořil. Kromě deště a slabší účasti srazu LGBT komunity předcházel virtuální problém. Proběhl jakýsi spor o duhovou vlajku na budově magistrátu, polonahé účastníky a kardinál Dominik Duka dokonce „vysunul“ kříž... To je asi tak všechno. Pojďme se alespoň podívat, kdo ze známých tváří šel včera v čele průvodu. Kdo byl za zvířátko a kdo vyrazil jako z filmu Matrix? A kdo si zaslouží černý puntík za styl?

1.Zdeněk Hřib

Primátor hlavního města Prahy Zdeněk Hřib dorazil i s manželkou. V dobré náladě, ale opět naprosto v nevhodném outfitu.

Otřesné kraťasy z tržnice, které měl na sobě na filmovém festivalu ve Varech, tentokrát naštěstí nechal doma, ale jeho cihlově červené kalhoty nebyly zrovna výhrou. V kombinaci s hnědými koženými botami ve stylu oxfordek to jen ukazuje na nedostatek citu pro pánský styl. 

Ten polovina české populace nemá, na druhou stranu u muže v jeho pozici se očekává, že mu s oblékáním někdo pomůže. 

Hřibova manželka to ale nejspíš nebude. Ta totiž dorazila v hezkých žlutých šatech, nicméně pásková obuv se jí také nepovedla.

Zajímavé je, že primátor nevzal na Prague Pride své tři děti, když tvrdí, že průvod za „lásku pro každého“ je určený pro všechny. 

Prague Pride 2019

Prague Pride 2019

Devátý průvod rozzářil také primátor Prahy Zdeněk Hřib s manželkou. Outfit se...

Devátý průvod rozzářil také primátor Prahy Zdeněk Hřib s manželkou. Outfit se mu ale zase nepovedl.

2.Ivan Bartoš

Šéf Pirátů Ivan Bartoš si zase zřejmě Prague Pride spletl s castingem na remake legendárního sci-fi filmu Matrix. Oblékl se zásadně jen do černé, přičemž outfitu vévodil dlouhý černý kabát se dvěma řadami knoflíků. 

V podobném duchu se oblékla i jeho krásná manželka Lydie. Ta zřejmě byla ve svém latexovém oblečku za Trinity.  

Ivan Bartoš vypadal jako když si vyrazil na casting remaku Matrixu.

Ivan Bartoš vypadal, jako když si vyrazil na casting remaku Matrixu.

3.Karla Šlechtová

Stejně jako loni vyjely v čele průvodu tři duhově ozdobené vozy Mini Cooper. V těch se vezly osobnosti, které nesly titul maršál nebo maršálka. 

Tou byla letos zvolena poslankyně za ANO Karla Šlechtová, která dorazila v bledě modrém saku, bílé košili a černých kalhotách. Oblékání nikdy nebyla její silná stránka. 

Kupodivu nevzala svého milovaného psa Rambohafíka, jenž ji jinak doprovází na každém kroku. 

Prague Pride 2019

Prague Pride 2019

Prague Pride 2019

Prague Pride 2019

4.Jan Cina

Herec a zpěvák Jan Cina na žádném ročníku festivalu Prague Pride samozřejmě nesmí chybět. Jako jeden z členů LGBT komunity se i on vydal podpořit práva homosexuálů, lesbiček a dalších. 

Honza Cina je ale na rozdíl od politiků považován za módního znalce. Do průvodu každopádně vyrazil jen v bílém tričku. Přítele, na něhož byli všichni zvědaví, ale nechal doma. 

5.Zvířátka

Protože se jedná o karneval, zvířátka do průvodu zkrátka patří. Lidé se tak promenovali v převlecích za duhové jednorožce, psy v kožených oblečcích nebo kočky. 

6.Matěj Stropnický

Všem v průvodu jistě chyběl bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický s přítelem Danielem Krejčíkem. Pár má ale dávno jiné starosti než se promenovat s duhovou vlajkou po Praze. 

Na zámku v Osečanech, který nedávno koupili s přítelem za osm milionů, je zřejmě čeká „festival“ práce a sekání trávy.

Matěj Stropnický s přítelem Danielem využili pěkného počasí k natření vrat u...

Matěj Stropnický s přítelem Danielem dřou jako šrouby.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat