jít naiDNES.cz

Diváci jásají, režisér Policie Modrava připustil 4. řadu, tvůrci už obesílají herce

Policie Modrava sází na parádní exteriéry i sympatické postavy, které diváci milují. | foto: TV Nova

Všichni, kterým spadla brada poté, co se dozvěděli o tom, že 3. řadou Policie Modrava skončí, mohou teď jásat. Jejich oblíbený seriál se podle všeho dočká další řady! O šumavské hvozdy, které jsou dějištěm rafinovaných zločinů, ani své oblíbené hrdiny v čele s Jaroslavem Satoranským a Soňou Norisovou, tak nepřijdou.

„Je to zakončené 32. dílem, nikde není napsáno, že další série nemůže být. O případném pokračování se rozhodne až podle sledovanosti. Pokud bude nad milion a půl, uvažoval bych možná ještě o osmi dílech,“ připustil uprostřed léta režisér a scenárista Jaroslav Soukup. 

„Nikdy mě nenapadlo, že bych natočil víc než šestnáct dílů,“ dodal spoluautor veleúspěšného seriálu Policie Modrava, který je nováckou vlajkovou lodí a zárukou vysoké sledovanosti.

Vzhledem k tomu, že díly 3. série u diváků bodovaly na celé čáře a sledovanost se pohybovala kolem dvou milionů na díl, má Soukup do budoucna o práci i zábavu postaráno. Natáčet se podle všeho opravdu bude a 4. řada je tak, zdá se, hotovou věcí.

Opatrně to potvrdil i jeden z protagonistů Zdeněk Palusga, který hraje jednoho z policistů. 

„Tamtamy fungují. Nic není úplně jisté, jakési náznaky tu jsou. Diváci mohou být klidní, že se snad setkáme,“ řekl na dotaz Blesku herec, který aktuálně exceluje na prknech Divadla Kalich v komedii Lakomec.

Jedna z hvězd seriálu, herec Jaroslav Satoranský (79) prozradil, že ve třetí sérii seriálu Policie Modrava odejde jeho major Koutný do důchodu.

„Takže mám klid. Další případné natáčení se mě už netýká,“ svěřil se nedávno herec. Fanoušci Modravy však nemusí truchlit a vytahovat kapesníky nebo psát petice.

Soukup prý udělá všechno pro to, aby oblíbeného herce k další řadě přemluvil.

„Bez Jardy by to nešlo. Každý by chtěl takového šéfa, jakého on hraje. Chytrého a laskavého,“ řekl Aha! Soukup.

„A diváci mají Jardu moc rádi. Koutný by dělal třeba kouče nebo by prostě radil, určitě by se ale nikam nevytratil,“ je si jistý režisér.

V nových osmi dílech bude podle něj major v plné pohotovosti.

Fotogalerie

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Čtvrtek 14. listopadu 2019, svátek má Sáva
EXPRES

jít naiDNES.cz