„Vydal jsem hodně singlů a teď už jsem chtěl vydat něco uceleného. Dal jsem si trochu na čas, ale myslím, že je cítit, že to je udělané poctivě,“ vyjádřil se Adam Mišík.
Novinka nese silné autobiografické prvky. Adam popisuje album jako příběh o dospívání, hledání sebe sama a objevování krásy v chaosu. Celé album tak nese symbolický název V chaosu je krása.
„Je to moje životní moto. Můj život je takový řízený chaos. Myslím si, že to k tomu povolání patří. Někdy je to turbulentní, ale já jsem se naučil v tom hledat tu krásu a užívat si to,“ vysvětluje Mišík.
Lákaví jsou určitě i hostující umělci. Mezi nimi je například i Ben Cristovao (38) v písni Diamanty. Dále se objevují i Sofian Medjmedj (24) nebo Sergei Barracuda (35).
Album bylo slavnostně pokřtěno na akci Iluminate, kteří s Mišíkem spolupracovali již dříve. „Illuminate mi pomáhali s prvním koncertem a akce mě vždy bavily, a proto jsme večírek udělali společně. Je to něco, co se jen tak nebude opakovat,“ prohlásil zpěvák.
Večera se zúčastnily známé tváře z hudebního i mediálního světa. Adama přišli mimo jiné podpořit například Sebastian (33), Ben Cristovao, Anna Kadeřávková (28) s přítelem, Elizabeth Kopecká (31), Sabina Pšádová (25) a další influenceři.
V souvislosti s novinkou Mišík chystá i krátké turné. To vyvrcholí vystoupením ve Foru Karlín, a to 27. března 2026.
Fotogalerie |




3
10
15
10
16
15