Středa 17. dubna 2024, svátek má Rudolf

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Končící plesová sezona na Plese v Intru: Nele se zase nějak povedlo přijít nahá

  Je to celkem zvláštní, jelikož přišla v šatech... no... šatech, které zakrývají všechny její přednosti, ale přesto se brněnské influencerce Nele Slovákové povedlo nějakým způsobem vypadat, že na sobě nemá vlastně nic.

  Ples v Intru, tedy v brněnském hotelu Intercontinental zavírá plesovou sezonu a o celebrity tam rozhodně není nouze, ovšem když přijde brněnská dračice Nela Slováková (která mimochodem stále nemá svou Wikipedii stránku, kterou strážci jediné a správné pravdy odmítají udělat, ačkoliv by si ji dávno zasloužila, proto nemůžeme přesně ověřit, kolik je jí let, ale asi něco mezi 33 - 35 lety) ve svých polonahých outfitech, je vymalováno.

  Nele se nějakým způsobem povedlo přijít na konec plesové sezony do Brna kompletně zahalená a zároveň úplně nahá, což zvládá jen ona a princezna Koloběžka. I když má na sobě víc látky než kdy jindy, průstřihy na jejím těle, na němž poctivě maká – a je to vidět – dávají pocítit, že zbytek oděvu tam jen překáží a dělá medvědí službu.

  Nela Slováková

  Nicméně: proč ne, hele. Nela Slováková má prostě super tělo, které my mnozí závidíme, jelikož jsme líní jako vši. Má plastiku prsou? Má, ty drží samy. Ale co ten zbytek? O ten se musí starat a jestliže je schopná na prahu čtyřicítky uchovat si brutálně ploché břicho bez náznaku špeku a nejnižší zdravou vysportovanou váhu, ať si přijde v čem je jí libo, pokud ji nezatkne mravností policie.

  Nela Slováková

  Ples v Intercontinentalu patří mezi nejstarší české plesy, proto není divu, že zde není nouze o slavné tváře, které se celý rok neukáží nikde jinde, jako například Jitka Kocurová, která vynesla lahvově zelenou.

  Jitka Kocurová

  Mezi pravidelné návštěvnice patří například Eva Decastelo s kamarádkou Reginou Řandovou, dlouho nikde neviděná modelka Tereza Fajksová či hlavní hvězda nováckých zpráv Lucie Borhyová.

  Eva Decastelo
  Tereza Fajksová
  Lucie Borhyová

  Lucie se bohužel utopila v mořské modři natolik, že dokonce vypadá o pár let starší, než ve skutečnosti je (45). Ačkoliv patří mezi jedny z nejštíhlejších a nejdrobnějších celebrit, střih šatů jí tak moc nelichotí, že pokud je pro ni vybíral módní poradce, je na pováženou říct mu ve vší slušnosti ahoj.

  Lucie Borhyová

  Pokud to byla její vlastní ruka, která je vytáhla za ramínko z výstavky plesovek, je třeba říct, že ani my nejsme úplně fandové vystavování výstřihu a křivek na první dobrou, ale zároveň nemusíte ve svém „středním věku“ vypadat jako zasloužilá italská operní diva, která se chystá na koncert v nasvíceném Koloseu.

  Kdo ale vyhrál celé příchody je moderátorka Sandra Parmová (38), moderátorka, která má stejně jako Lucie větší poprsí, obří vlasy a stejně tak obří úsměv, a přesto dokázala překonat pravidlo „každá kamera přidává pět kilo“.

  Sandra Parmová
  Sandra Parmová

  A to i když má sukni velkou jako zatáčka do Vídně.

  Na ostatní fotky se podívejte do galerie, kde vás čeká mimo jiné i detail výstřihu Evy Decastelo!

  Fotogalerie