Boyarde, třes se. První várka českých celebrit vyrazila dobýt Francii. Kdo všechno?

První várka celebrit vyrazila na Boyard. | foto: Jiří Pitrof/Tilen Vajt

Česká verze legendárního pořadu Pevnost Boyard má reálnější obrysy. V sobotu ráno totiž do Francie odletěla první várka VIP soutěžících. Do bývalé francouzské věznice, kde se jedna z nejoblíbenějších soutěží světa odehrává, se vydala pětice statečných.

Jana Dolanského, Jakuba Prachaře, Kristýnu Leichtovou, Jana Rosáka nebo Hanku Kynychovou, ty jste dnes ráno mohli vidět na letišti Václava Havla v Praze.

Tato pětice se totiž jako první vydala do Francie, kde FTV Prima bude v následujících týdnech natáčet hned několik dílů oblíbeného pořadu Pevnost Boyard. Ten se za posledních 26 let své existence zařadil mezi nejoblíbenější týmové soutěže na světě.

Do Francie má postupně podle informací Expres.cz odletět na padesát celebrit, mezi kterými nebudou chybět manžele Gregorovi, Leona Machálková, Vendula Pizingerová, Václav Noid Bárta, Jakub Kohák, Agáta Prachařová nebo Eva Perkausová.

A zatímco Jan Rosák se ujme role vševědoucího otce Fury, pořadem bude provázet moderátor Libor Bouček. Podle toho také vypadá výběr soutěžících, kteří se více méně skládají z blízkých přátel oblíbeného speakera.

Dokáže ale s těmito jmény televize oslovit co největší počet diváků? Není totiž žádným tajemstvím, že vedení Primy neutrácí miliony jen tak.

Pevnost Boyard, jehož první díl se na televizních obrazovkách objeví letos na podzim, má totiž konkurovat druhé řadě nováckého veleúspěšného pořadu Tvoje tvář má známý hlas, na jehož první řadu se každou sobotu dívalo přes milion diváků.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:17 14. listopadu 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  24
 • Trapas
  16
 • Cože
  14
 • Sladký
  12
 • Tvl
  11
 • Haha
  10
Komentáře