jít naiDNES.cz

Hvězda slovenské Ordinace otěhotněla s Čechem, kterého potkala v léčebně

Slovenská herečka Petra Vajdová ze slovenské Ordinace v růžové zahradě má syna s českým kamioňákem, jehož sbalila v protialkoholní léčebně. | foto: Profimedia.cz

Hvězda slovenské verze Ordinace v růžové zahradě Petra Vajdová (34) prožívá dramata nejen na televizní obrazovce! Po skandálu, kdy řídila s 2,4 promile alkoholu, skončila v protialkoholní léčebně. Tam se zamilovala do ženatého kamioňáka, s nímž počala dítě. Nedávno porodila.

Jsou příběhy, které jsou těžko uvěřitelné v „přiblblých“ seriálech, natož v reálném životě. Slovenská herečka Petra Vajdová zvládá neuvěřitelná životní dramata a veletoče jak v televizi, tak ve skutečnosti.

Po tom všem, čím si za poslední roky prošla, se jí nedávno narodil syn, jehož počala se starším Čechem Martinem. Toho nepotkala nikde jinde než v protialkoholní léčebně v Kroměříži. Přestože byl muž v té době ženatý, hereččiny city opětoval a milenci spolu léčebnu opustili.

Kamioňák Martin opustil svou rodinu i Česko a začal nový život s Petrou Vajdovou, kterou si vzal v době, kdy už byla těhotná.

Vajdová byla hvězdou slovenské Ordinace v růžové zahradě, účinkovala v tanečním pořadu Let’s Dance, hrála v divadle a v dalších seriálech. 

Pak začala bojovat se závislostí na alkoholu a provázel ji jeden skandál za druhým. Vše vyústilo jízdou autem v opilosti, za což jí policie odebrala řidičský průkaz na dva roky, vysloužila si také pokutu tisíc eur.

Poté herečka nastoupila na protialkoholní léčení do Psychiatrické nemocnice v Kroměříži. Tam se setkala s mužem svého života, s nímž má nyní i syna.

Lidé se ovšem na vztah dívají podezíravě, neboť jsou to přece jen dva lidé bojující se závislostí na alkoholu.

Fotogalerie

Komentáře