Svatba půvabné zprávařky z Novy: Těhotná Petra Svoboda si vzala svého partnera Ondřeje

Zprávařka Petra Svoboda si vzala dlouholetého partnera Ondřeje Křivku. | foto: Štěpán Vrzala

A jsou svoji! Půvabná novácká zprávařka Petra Svoboda si dnes po pětiletém vztahu řekla ano s partnerem Ondřejem Křivkou. Ačkoliv původně plánovali nechat svatbu až po narození syna, nakonec změnili názor, aby miminko přišlo na svět do úplné rodiny. Moderátorka přijala manželovo příjmení, zároveň si ponechala i své vlastní.

Původně svatbu odsunuli na druhou kolej až po narození miminka, nakonec ale sexy moderátorka nováckých zpráv Petra Svoboda a její partner Ondřej Křivka změnili názor. Jejich veselka proběhla dnes v kostele svatého Tomáše v Praze na Malé Straně.

Svoje ano si sympatický pár řekl po pětiletém vztahu. Zásnuby ohlásili už počátkem letošního roku, datum svatby ale drželi dlouhou dobu pod pokličkou.

„Chtěli jsme s manželem stihnout svatbu do narození syna, aby se narodil do úplné rodiny. Ráchel byla naše nádherná družička. Jsme šťastní,“ prohlásili novomanželé po svatbě, kterou Petra absolvovala v šatech ze známého salonu Poner, stejně jako její dcerka, již má z prvního manželství a vychovává ji společně s manželem.

Zprávařka Petra Svoboda si vzala dlouholetého partnera Ondřeje Křivku.

Petra Křivková Svoboda s manželem Ondřejem a dcerou Ráchel

A je třeba říct, že to Petře na svatbě náramně slušelo.

Zprávařka Petra Svoboda si vzala dlouholetého partnera Ondřeje Křivku.

Petře to náramně seklo.

Půvabná moderátorka televize Nova se rozhodla přijmout příjmení svého muže, zároveň si ale ponechá i svoje stávající. Nově je z ní tedy Petra Křivková Svoboda.

Fotogalerie


Komentáře

Mohlo by vás zajímat