jít naiDNES.cz

Rozvod se potáhne roky! Manžel má důkazy, že je chudý důchodce, říká Paroubková

Stále ještě manželka Jiřího Paroubka (66) Petra (45) si své soukromí chrání, protože se bojí pomsty chotě, s nímž už nechce mít společné ani příjmení. Ale pro Expres udělala výjimku a rozpovídala se nejen o probíhajícím rozvodu a neustálých soudech, ale také o tom, jestli vůbec ještě věří na lásku.

Krásná Petra Paroubková poslední dobou nemá moc důvodů k úsměvu. Její život se točí kolem rozvodu, který by už měla ráda za sebou, ale prý to všechno zdržuje bývalý politik Jiří Paroubek, jenž jí chce znepříjemňovat život.

„Za dva roky máme vlastně určené jen opatrovnictví. O majetkovém vyrovnáním a dalších věcech ani nemluvím. Strašně se to táhne a vypadá to, že rozvedená budu možná až za několik let,“ rozpovídala se Petra.

Stále ještě manželka Jiřího Paroubka Petra říká, že rozvod se potáhne ještě...

Stále ještě manželka Jiřího Paroubka Petra říká, že rozvod se potáhne ještě hodně dlouho.

Tu jsme potkali na 10. výročí kadeřnického salonu Jarky Čechové, kam Petra celé ty roky chodí nechat se hýčkat. Teď má ale myšlenky na něco jiného než na odstín blond, který by jí nejvíce slušel.

„Je to už dlouhé a chtěla bych to mít za sebou. Já jsem šťastná, že jsem pracující maminka, nevím, jak to dělají ženy, které nemohou pracovat a musí čekat na peníze od muže. To bych na tom byla špatně. Jiří Paroubek má vždycky nějaké důkazy, že je chudý důchodce,“ musí se celé situaci smát.

Jiří Paroubek z neúspěchu ve volbách viní především manželku Petru.

Jiří Paroubek z neúspěchu ve volbách viní především manželku Petru.

S devítiletou dcerkou musí dokonce bydlet v pronájmu, a to kvůli majetkovému vypořádání, které se táhne a táhnout ještě bude. 

„Sama jsem zvědavá, kde jednou budeme bydlet, ale teď jsme v pronájmu, na který si vydělám. Na žádný luxus teď nemáme peníze,“ dodala Petra.

Petra nechce o novém muži ani slyšet.

Petra nechce o novém muži ani slyšet.

Nemá Petra někoho, o koho se v této těžké době může opřít? Co třeba nová láska, která by jí vnesla světlo do všedních dní?

„Žádného muže nemám a ani nechci. Na lásku jsem nezanevřela, ale nechci s nikým být. Takhle je mi teď dobře, hlavně se už rozvést,“ uzavřela vyprávění Petra Paroubková.

Fotogalerie

Komentáře