jít naiDNES.cz

Kam se ztratila miss Petra Minářová? Utekla do Jižní Afriky

Bývalá miss žije v Jižní Africe se zámožným podnikatelem. | foto: Instagram

Stala se nejkrásnější dívkou pro rok 1996 a celý národ ji miloval. Sexy Petra Minářová (41) porazila i krasavici Ivu Kubelkovou (41), která byla jasnou favoritkou. Ale po nějaké době se po krásné blondýnce slehla zem. Co se s ní stalo? Co teď dělá?

Miss ČR pro rok 1996 Petra Minářová měla opravdu našlápnutou kariéru modelky, ale u ní převažovala vášeň okolo koní. Dokonce si i svého pořídila.

Pohled z koňského hřbetu pro ni zvítězil nad pozlátkem showbyznysu, modelingu a honěním se za mamonem. Rozhodla se věnovat zvířatům na plný úvazek. 

A to platí dodnes. Kdykoliv může, čas tráví u koní a věnuje se jejich drezuře, ale už to není na plný úvazek jako před lety.

Petra se totiž zakoukala do zámožného podnikatele Milana, který převážnou část roku žije v Jižní Africe. A ten se do krásné modelky zamiloval natolik, že ji požádal o ruku. A veselka na sebe nenechala dlouho čekat. Letos v únoru se za velké slávy vzali.

Petra se vdala za movitého podnikatele.

Petra se vdala za movitého podnikatele.

„Můj domov je místem, kde je moje láska vznikající z nejkrásnějších vzpomínek v mém životě,“ napsala ke svatebním fotografiím Petra. 

Ta se vzdala života v Česku a většinu času tráví v Jižní Africe, kde se snaží být tou nejlepší manželkou. Po kariéře modelky už netouží, to pozlátko ji dlouho nebavilo.

Ale třeba se časem vrátí ke drezuře, ale teď bez koní, ale vrhne se na slony. Přece jen času má hodně a často a ráda se s nimi fotí. 

Fotogalerie

Komentáře