jít naiDNES.cz

Stará láska nerezaví? Petra Kvitová přistižena s bývalým milencem

Petra Kvitová a Adam Pavlásek spolu strávili čtvrteční odpoledne. | foto: Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Petře Kvitové se daří nejen na kurtu, ale – jak se zdá – i v soukromém životě. Fotografové Expresu ji zastihli v centru Prahy ve společnosti jejího expartnera Adama Pavláska. Dali se znovu dohromady, nebo spolu zašli jenom na přátelský oběd?

Příběh lásky Petry Kvitové a Adama Pavláska je mnohem komplikovanější, než se na první pohled může zdát. S tenistou mladším o čtyři roky chodila naše aktuální tenisová jednička dva roky a nerozešla se s ním zrovna férově.

Ačkoliv mu měla tvrdit, že mu dává vale, protože na sebe nemají čas, jenom několik týdnů poté se ukázalo, že randí s tenistou Radkem Štěpánkem, který se krátce předtím rozvedl s Nicole Vaidišovou.

Aby tenisová výměna manželek byla dokonaná, nějakým záhadným způsobem si k sobě pak našli cestu Adam Pavlásek a Nicole Vaidišová. Ani tento vztah ale neměl dlouhého trvání, stejně jako ten Radka Štěpánka a Petry Kvitové. Oba ostře sledované tenisové páry se záhy rozešly.

Štěpánek s Vaidišovou se dokonce loni v květnu vzali a v červenci se jim narodila vytoužená dcerka Stella.

Nyní to vypadá, že si k sobě našli cestu i Petra Kvitová a Adam Pavlásek.

Podle informací Expresu byli spolu ve čtvrtek odpoledne na obědě v jedné z vyhlášených pizzerií v centru Prahy a z jejich chování se dalo usoudit, že rozhodně nikam nepospíchají. Objednali si degustační menu a v restauraci strávili téměř tři hodiny. Podle všímavého svědka přímo z restaurace si Petra neustále hrála s culíkem a potutelně se chichotala Adamovým vtipům.

Petra a Adam z restaurace vyšli lehce před druhou hodinou a společně zašli do garáží obchodního centra Palladium.

Z námi pořízených snímků je zřejmé, že si stále rozumí. Kvitová zářila jako sluníčko a Pavlásek působil dost sebejistě. Podle vyjádření mluvčího českého daviscupového týmu Karla Tejkala spolu ale pár netvoří. 

„Dva tenisté si zašli na oběd. Vaše spekulace o vztahu Adama a Petry jsou zcela scestné, je to absolutní nesmysl,“ napsal nám Tejkal poté, co jsme o vyjádření poprosili Pavláska. 

Ačkoliv není důvod slovům mluvčího nevěřit, třeba je vztah v počátcích a Kvitová s Pavláskem se jen nechtějí unáhlit. Tak se necháme překvapit, zda brzy neoznámí, že jsou zase spolu. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 1:07 4. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  68
 • Haha
  27
 • Trapas
  25
 • Sladký
  22
 • Tvl
  19
 • Cože
  18
Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat