jít naiDNES.cz

„Jen jsem ztloustla a mám alergii!“ nechápe Petra Janů kritiku svého obličeje

Petru Janů trápí poslední měsíc a půl alergie. Navíc přes léto přibrala. | foto: Profimedia.cz

O zpěvačce Petře Janů (66) poslední dny kolují zvěsti o tom, že si zhyzdila obličej estetickými zákroky. Trojnásobná slavice Expresu ale prozradila, co se opravdu stalo s jejím obličejem. Přestože zásahy odborníků nepopírá, nerozumí tomu, proč se o ní odborníci tak hanlivě vyjádřili, a o jejich kritice si myslí své.

Nepovedené fotky Petry Janů obletěly společenské rubriky a všude se píše o tom, jak si zpěvačka zhyzdila tvář nešetrnými estetickými zákroky. Sama zpěvačka ale tvrdí, že vše je jinak! „Měsíc a půl bojuji s alergií a mám všude fleky. Teď to testují, mám takové náplasti na zádech, aby se zjistilo, co mi to rozjelo,“ řekla Expresu Petra Janů.

Brala jsem troje antibiotika a takhle jsem se osypala. Také je pravda, že jsem trochu přibrala, takže je to kombinace obojího,“ vysvětlila zpěvačka.

Petra Janů vždy působila velmi udržovaným dojmem, v čemž jí pomáhala zdravá životospráva a pravidelný pohyb. Zpěvačka nedávno Blesku potvrdila, že má výplně ve tvářích a čeká ji ještě estetický zákrok na čele. „Která ženská v mém věku nepodstoupí žádný zákrok?“ odpověděla si řečnicky na otázku, zda se nevyhýbá plastické chirurgii.Vystupuji v Hybernii a teď tady čtu, co se o mně píše, takže mi to sebevědomí moc nepřidalo,“ posteskla si.

O jejím obličeji se nevybíravě vyjádřil Robert Paulat, manažer luxusní kliniky estetické medicíny. Petra Janů je momentálně odstrašujícím případem plastické chirurgie! Vidím to jako nevratné poškození obličeje,“ řekl na její adresu český Ken.

Podobně nemilosrdně zhodnotila zpěvaččinu tvář MUDr. Blanka Vraspírová, primářka téže kliniky: „Její tváře se mi zdají nepřirozeně přifouklé. Zřejmě nadměrnou aplikací výplňových materiálů. Kontura dolní čelisti je nadměrně prověšená. Povislá dolní víčka v kontrastu s vyhlazenou tváří působí stejně jako celkový dojem velmi nepřirozeně.

Tomu se ale slavná zpěvačka brání. „Netuším, proč se o mně tak vyjádřili, ale viděla jste někdy ty lidi? Robert Paulat, říká si Ken, i ta lékařka jsou samá plastika,“ řekla nám zpěvačka.

Paulat podstoupil nesčetně plastik, někde se uvádí až přes čtyřicet, a jeho obličej se naprosto změnil.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:00 28. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  36
 • Haha
  21
 • Tvl
  20
 • Super
  17
 • Cože
  16
 • Sladký
  14
Komentáře

Mohlo by vás zajímat