Úterý 1. prosince 2020, svátek má Iva
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Petra Faltýnová: Místo na Floridě pobývá v Řeporyjích. V teplácích, na skútru a bez milionáře

  Petra Faltýnová se vrátila zpět do Česka, ale bez partnera Davida. Přišel rozchod? | foto: Instagram/Pavel Dvořák/Tilen Vajt

  Více než dva roky nebyly žádné zprávy o Petře Faltýnové (42), jež po odloučení od Mareše zakotvila u postaršího miliardáře Davida. Měla se za něj vdávat, plánovali veselku. Pak se po ní slehla zem. Expres teď Petru vypátral v jednom bytovém komplexu v pražských Řeporyjích a na několika místech v Praze. Jak moc se změnila a kam zmizel bohatý ženich?

  Modelka Petra Faltýnová měla vždy ráda bohaté muže, kteří by jí snesli i modré z nebe. Nezná, co je nedostatek, v jejím životě převládá luxus, drahá auta, značkové kabelky a oblečení. Nemohla si nikdy na nic stěžovat. Dokonce to vypadalo, že opravdu trefila terno.

  Před šesti lety, kdy se za dramatických okolností rozešla s moderátorem Leošem Marešem na festivalu v Karlových Varech, to vypadalo, že už lepší partii nenajde. To by ale nebyla Petra, aby „neklofla“ dalšího milionáře. 

  „S Petrou jsme se rozešli. Žádné výčitky. Společné rozhodnutí. Myslím, že je správné. Krásná společná cesta skončila. Budu o ní vždy mluvit hezky. Přeju jí štěstí,“ napsal Mareš.

  Petra však dlouho nesmutnila.

  S Petrou Faltýnovou jim společně stoupala cena na trhu. Když jsou teď každý s...

  Jejich vztah dopadl fiaskem.

  Potkala opravdového milionáře. Postarší David Bloom na ní mohl oči nechat. Zahrnoval ji opravdu vytříbenými dary: luxusním autem, cestováním soukromým letadlem, kabelek dostala, kolik chtěla. Petra se tetelila blahem a už se stěhovala do Miami. 

  Všechno tady hodila za hlavu, už nechtěla být v pozornosti médií ani fanoušků, proto si Instagram před dvěma lety zamkla, a už neodemkla. Chtěla žít život inkognito, jen po boku snoubence, s nímž plánovala svatbu, možná i miminko.

  Nejdříve se měla vdát Davidova dcera a pak se měli brát oni dva. Jestli na to došlo, vědí jen oni.

  „Na pořadu dne je svatba dcery mého přítele Davida. Bylo by dost nevhodné, kdybychom jí to nějak znehodnotili. Chceme, aby si svůj den užila ona a pozornost se točila jen kolem ní. Tak je to správné,“ řekla před třemi lety iDnes.cz.

  Sama se na sňatek těšila, ale jelikož si nezměnila na Instagramu příjmení, pořád tam má Petra Marina Štekl Faltýnová, nevypadá to, že by nakonec na tu slávu došlo. Jinak by si Petra určitě nenechala ujít, aby to vykřičela do světa.

  Místo Floridy Řeporyje

  Nahrává tomu i situace, že se Petra najednou vrátila do Česka. Se psem i s dcerou Adrianou. Kdyby si udělala jen výlet do rodné hroudy, netahala by s sebou psího mazlíčka a dceru, která musí chodit do školy. Tady to vypadá na něco jiného než jen stesk po domově.

  Nejdříve byla Petra před dvěma měsíci spatřena v bytovém komplexu v pražských Řeporyjích, jak v domácím oblečení a v pantoflích s ponožkami venčí psa Oskara. Byla nenalíčená, neupravená, taková domácí pohodička. Bylo na ní vidět, že tam nepřišla za nikým na návštěvu, ale že tam přebývá. Pejska venčila v pozdních večerních hodinách.

  Petra většinu času tráví ve vile.

  Petra většinu času tráví ve vile.

  Pak se přesunula do své vily, kterou vlastnila napůl s Davidem. Přesněji řečeno, polovina patří její firmě. S podnikáním ale zřejmě skončila, protože její podnik je dva roky v likvidaci. Petra do vily často dochází, není tedy vyloučeno, že jí částečně patří.

  Rozchod s milionářem?

  Petra Faltýnová si užívá na jachtě.

  Petra si lebedila, jakého má pracháče.

  Petra je tajemná jako hrad v Karpatech. Poslední dva roky nedala jediný rozhovor, a tak není jisté, jestli se šuškanda o rozchodu s boháčem zakládá na pravdě. I kdyby to tak bylo, podle našich snímků nevypadá utrápeně, nepláče po milionáři, ale vesele si to „štráduje“ na skútru nebo v luxusním autě. 

  Petra se nejčastěji pohybuje na skútru.

  Petra se nejčastěji pohybuje na skútru.

  Ve vile s ní žije buldoček Oskar a dcera Adriana, která je ale často pryč, asi je napůl u svého tatínka, podnikatele Simona Štekla, v Řitce.

  Zkoušeli jsme Petře volat, ale její číslo, které používala léta letoucí, je vypnuté. Že by chtěla v Česku začít s čistým štítem, ale i s novým telefonním číslem, aby od sebe úplně odstřihla Davida, ale i bývalé milence?

  A co nám o Petře řekl její expartner Štekl? Našla si už v Česku jiného muže?  A kdo jí teď venčí pejska? To vše přineseme v dalším pokračování. 

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  TEST televizorů: Nevyznáte se v široké nabídce? Pomůže vám náš velký přehled

  Premium Od 3 190 do 62 990 korun. Všechny zobrazovací technologie, všechny televizní operační systémy a jedenáct vybraných...

  Jak vydržet v ledové vodě? Finta je jednoduchá, popisují otužilci

  Premium Klepat se zimou tak, že si nedokážete zavázat ani tkaničky u bot, a přitom se tomu smát? I to dokáže koupání v ledové...

  Manažer postavil srub uprostřed chráněné oblasti. Tvrdí, že to je posed

  Premium Nejprve tvrdil lidem, že je to seník. Když se o jeho stavbu začaly zajímat úřady, prezentoval ji jako posed. Ve...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 1. prosince 2020, svátek má Iva
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz