Středa 28. února 2024, svátek má Lumír

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Drsný rozchod Faltýnové s boháčem Davidem: Modelka má dlužit miliony! Američan ji žene k soudu

  Petra Faltýnová s boháčem Davidem. | foto: Instagram Petry Faltýnové

  Modelce Petře Faltýnové (45), která v minulosti tvořila pár například s Leošem Marešem (47), nedávno zkrachoval vztah s miliardářem Davidem, s nímž žila v USA. Podle nejnovějších informací se nerozešli v dobrém. Expartner nyní žene známou krásku k soudu kvůli 3,5 milionům korun, které měl Faltýnové v minulosti půjčit!

  Informaci, že se Petra Faltýnová dostala do velkých finančních problémů, jako první zveřejnil deník Blesk, který mimo jiné informoval o jejím novém životě v domku za Prahou, kde modelka žije s novým partnerem a dcerou Adrianou.

  Podle informací výše uvedeného listu se Faltýnová vrátila do Česka v tichosti po nedávném rozchodu s miliardářem Davidem, s nímž žila v Americe přímo pohádkový život. Na Floridě dokonce před časem došlo na zásnuby.

  Jejich vztah prý ale vůbec neskončil dobře. Zámožný boháč totiž modelku nyní žaluje o téměř 3,5 milionu korun! Podle zdroje Blesku totiž Američan půjčil české krásce zhruba 151 tisíc dolarů a podepsali na tuto půjčku dokonce smlouvu.

  Faltýnová prý ale odmítá platit a místo toho utekla zpět do Česka. Američan se měl obrátit na právníky a bývalou lásku zažaloval.

  Petra Faltýnová vyrazila na oslavu narozenin Evy Feureislové. Vypadá pořád...

  Petra Faltýnová měla vždy slabost pro úspěšné a bohaté muže. Tvořila pár s hokejistou Martinem Ručinským. Několik let se scházela a rozcházela s moderátorem Leoše Marešem.

  Provdala se za podnikatele Simona Štekla, s nímž má dceru Adrianu. Manželství ale nevydrželo kvůli jejím nevěrám. Faltýnová měla také románek s hercem Jiřím Langmajerem.

  Vztah s americkým boháčem Davidem si Faltýnová ještě nedávno pochvalovala a zdálo se, že konečně našla štěstí. „Jsem zcela spokojena a očekávám ještě více. Život je skvělý!“ psala nedávno na sociálních sítích k zamilované fotce s Davidem.

  Nyní už je ale vše jinak a hrozí, že kdysi zamilované hrdličky budou své spory řešit před soudem...

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...