Slavná známost s Vondráčkovou přestala fungovat: Na Vojnarovu hru se prodalo jen 7 lístků!

1. dubna
Moderátor Petr Vojnar (46) nezažívá zrovna nejlepší období. Poté, co definitivně zkrachoval jeho vztah se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou (42), přišla další rána, tentokrát z profesního života. Na dlouho chystané divadelní představení, kde má Petr ztvárnit velmi důležitou roli, se do této chvíle prodalo pouhopouhých sedm lístků. Hra je tak z pochopitelných důvodů v ohrožení.

O tom, že Lucie Vondráčková a Petr Vojnar nejsou spolu, se mezi lidmi šuškalo už delší dobu. Není tomu dlouho, co fotografové Expresu zastihli známou zpěvačku na nočním rande s dabérem Gustavem Bubníkem. 

O pár dní později Petr Vojnar dorazil na párty na podporu někdejšího manažera Ivety Bartošové Tomáše Gottlieba bez doprovodu a všem bylo zřejmé, že moderátor brzy oznámí konec vztahu s Lucií, což se nakonec stalo.

„Nějakou dobu už se nevídáme. Ale je to soukromá věc, víc k tomu říkat nechci,“ řekl nyní Vojnar pro eXtra.cz.

Rozchod s Lucií Vondráčkovou není jediná věc, co moderátora trápí. Podle zdrojů Expresu je velmi reálné, že pro extrémní nezájem bude zrušena Vojnarova plánovaná divadelní hra.

Na 120minutové představení „Šest v tom“, které se má uskutečnit příští čtvrtek v kině Panorama Klimkovice, se dosud prodalo pouhých sedm lístků.

Na hru, ve které má zazářit Petr Vojnar, se prodalo zatím jen 7 lístků. Podle zdroje Expresu je reálné, že hrstka diváků se představení vůbec nedočká.

„Není o tu hru vůbec žádný zájem a je pravděpodobné, že to odpískají. Aby se jim to vyplatilo, museli by prodat alespoň sto lístků,“ řekl Expresu člověk, který má k Vojnarovi blízko.

Kromě Petra Vojnara ve výše zmíněné hře hraje také Jaroslav Sypal či Slávek Boura. Zdá se, že ani taková jména diváky do klimkovického sálu nepřitáhnou.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:28 sobota 30. července 2022. Anketa je uzavřena.

  • 48
  • 14
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
Komentáře