Úsměvy a polibky na všechny strany, ale Vondráčková s Vojnarem řeší problém jejich soužití

2. listopadu 2021
Vášnivé polibky, neustále objímání a šeptání do ouška, takhle přesně se Petr Vojnar (45) a Lucie Vondráčková (41) rozhodli zatočit s klepy, že se měli rozejít. Jejich vztah má přece jednu trhlinu, moderátor říká, že řeší zásadní problém.

Před pár dny zpěvačka Lucie Vondráčková mlžila kolem vztahu s Petrem Vojnarem. Tvrdila například, že teď nemá čas na lásku, a tak se není čemu divit, když se vynořily klepy, že se snad po pár týdnech rozešli. Oba spolu ale přišli na křest charitativního kalendáře Online psí školy, a nejenže se drželi za ruce, Petr Lucku navíc ochranitelsky objímal, líbal do vlasů a zpěvačka se nechala opečovávat a zářila na všechny strany.

Vztah je možná růžový, ale pár problémů tu k řešení je, moderátor se prý musí vyrovnat s něčím, co bohužel asi nikdy nezmizí, i kdyby se oba postavili na hlavu.

Vojnar má alergii na kočky, což by tolik nevadilo, kdyby Lucka neměla doma dvě, protože je velkou milovnicí zvířat a neustále by nějakým opuštěným zvířátkům pomáhala. 

Byli jako dvě zamilované hrdličky.

„Bohužel mám alergii na chlupy, proto nemůžu mít žádné zvíře, i když je mám rád,“ říká Petr.

A jak to dělají, pokud chce být u své drahé polovičky doma?

„Naštěstí má velký dům, je tam velká plocha, takže se ty alergeny rozprostřou. Můžu tam chvíli být a vydržet, ale na dlouho to není,“ dodal Vojnar s tím, že hodně času tráví venku nebo u něj. 

Byli jako dvě zamilované hrdličky.

Snad to nebude do budoucna velký problém, když se budou chtít třeba jednou sestěhovat dohromady. Kdyby nechtěl brát léky, mohly by alergické stavy přejít až do astmatu. Zdraví máme každý jen jedno, uvidíme, jak si s tím Lucka poradí.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 středa 2. března 2022. Anketa je uzavřena.

  • 15
  • 11
  • 6
  • 1
  • 1
  • 0
Komentáře