Zemřel trenýrkový král Petr Vlasák (†45): Rakovina zabíjela v den jeho narozenin!

2. října 2019
Pár hodin poté, co Českou republiku šokovala zpráva o úmrtí legendárního zpěváka Karla Gotta (†80), zemřel další známý Čech. Svůj boj s rakovinou definitivně prohrál bývalý přítel Dary Rolins Petr Vlasák, který je znám též jako „trenýrkový král“. Zemřel v den svých 45. narozenin.

Bývalý přítel Dary Rolins a velký kamarád Simony Krainové, Patrika Bergera, Milana Baroše a dalších slavných fotbalistů Petr Vlasák definitivně prohrál boj se svou zákeřnou chorobou.

O úmrtí Petra Vlasáka informovali jeho kamarádi na sociálních sítích.

„Když už jsme u těch úmrtí. Dneska, v den svých 45. narozenin, to definitivně prohrál Petr Vlasák. Skvělý, hodný a pozitivní kluk. Odpočívej v pokoji, kámo,“ napsal na Facebooku moderátor a stand-up komik Luděk Staněk.

„Ať už je ti jenom dobře, kamaráde! Petře Vlasáku, budeš vždycky chybět,“ poslal zesnulému kamarádovi vzkaz do nebe hudebník Jakub Ali.

Spolumajitel značky Styx, která se proslavila svými trenýrkami, co se nezařezávají, se dostal do povědomí dlouholetým vztahem s Darou Rolins a románkem s Katkou Průšovou.

Před deseti lety se u něj objevila rakovina, krátce po sobě podstoupil dvě operace zhoubného nádoru mozku. Loni se ale rakovina vrátila a Vlasák podstoupil další operaci.

Série osmi chemoterapií bohužel nezabrala, a proto musel Vlasák letos na jaře absolvovat několik desítek dávek ozařování.

V boji s rakovinou ho hodně podporovali jeho přátelé. Ani jejich podpora bohužel nestačila.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:41 30. ledna 2020. Anketa je uzavřena.

  • 161
  • 65
  • 52
  • 51
  • 49
  • 48
Komentáře