Hvězda Ulice Petr Vacek: Bez seriálu bych neměl na živobytí

Petr Vacek | foto: Tilen Vajt/Jiří Pitrof/Ladislav Křivan

Působí v nekonečném seriálu od samého počátku a jeho role Tomáše Jordána jen tak neodejde, což si může herec Petr Vacek (54) jen oddychnout. Sám totiž přiznává, že nebýt Ulice, nevěděl by, jak by uživil své děti a měl na obživu.

Herec Petr Vacek jako jeden z mála vyšel s pravdou ven a na rozdíl od kolegů přiznal, že do komerčního seriálu šel hlavně kvůli vidině stálých peněz, nikoliv že by šel dělat nějaké vyšší poslání. 

Přitom nekonečným seriálem prošlo už mnoho zvučných jmen, ale skoro nikdo nepřiznal, že by hlavním důvodem bylo splácení hypotéky a život bez stresu se stálým příjmem.

„Já bych bez Ulice neměl skoro ani na chleba, to přiznám. Měl jsem hodně výdajů, hlavně co se týkalo rozvodu a alimentů. Byl jsem opravdu na dně, ale stálý příjem ze seriálu mě zachránil, i mou novou rodinu,“ nechal se slyšet herec.

Sám na vlastní kůži zažil krušný rozvod, kdy se jeho první manželka Dana sebrala a odjela žít s dětmi do Belgie, ale stačila prý herce „oškubat“.

Petr Vacek je známý herec a moderátor.

Petr Vacek se nebál přiznat „barvu“.

S další rodinou a dalšími dvěma dětmi musel začínat od nuly, protože ho krach prvního manželství stál hodně sil i peněz. 

„Nebýt Ulice, skončil jsem i s rodinou na ulici. Ale už je naštěstí dobře, jen se pořád musím otáčet,“ dodal s úlevou Vacek, který doufá, že se jeho role Tomáše Jordána z obrazovky jen tak neztratí. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat