Sobota 1. dubna 2023, svátek má Hugo
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Hvězdy zapíjely vítězství generála Pavla: Vodka tekla až do rána! Kdo to nejvíce rozjel?

  V centru Prahy se pařilo na počest vítězství generála Petra Pavla. | foto: Pavel Dvořák/Tilen Vajt

  Ve volebním štábu nově zvoleného prezidenta Petra Pavla (61) se to hemžilo známými tvářemi. Někteří slavní po konečném vyhlášení výsledků vyrazili slavit vítězství svého favorita do podniků v centru Prahy. Jeden z mála organizovaných večírků na počest generála Pavla se konal v baru One Club nedaleko od Václavského náměstí. Tam to nejvíce rozjel „rakeťák“ Roman Ondráček (56), který bavil hosty svými songy. Jako správní pařmeni se ukázali také miliardář Karel Janeček (49), DJ Uwa (52) či bývalý fotbalista Pavel Karoch (59). Velmi zajímavou sestavu nečekaně doplnil také režisér Václav Marhoul (62), který dorazil přímo ze štábu generála Pavla. Ondráček Expresu prozradil, že na mejdanu vodka tekla proudem až do tří do rána!

  Ve Fóru Karlín, kde měl Petr Pavel volební štáb, se redaktoři Expresu dozvěděli, že některé celebrity vyrazí vítězství svého favorita oslavit do centra Prahy.

  „Nepůjde ale o nic organizovaného, každý se vydá spíše svou vlastní cestou,“ svěřil se nám zdroj z generálova štábu.

  Zatímco snowboardistka Eva Samková s manželem Markem Adamczykem zašli na pivo do Rock Café na Národní třídě, kde měli sraz zástupci spolku Milion chvilek, Jitka Čvančarová zamířila z volebního štábu za kamarády do menší pražské hospůdky.

  Oblíbená herečka se s přáteli chvíli radostně objímala, pak odjela neznámo kam za Prahu.

  Jitka Čvančarová slavila vítězství Petra Pavla ve volbách s kamarády v pražské hospůdce.

  Jitka Čvančarová slavila vítězství Petra Pavla ve volbách s kamarády v pražské hospůdce.

  Ondráčkův mejdan: Dorazil Janeček, Marhoul i Karoch

  Pravděpodobně největší organizovaná párty na počest nově zvoleného prezidenta Petra Pavla se konala v podniku One Club.

  Akci organizoval zpěvák a bavič Roman Ondráček, který to na mejdanu pořádně rozjel a bavil hosty svými dnes už kultovními songy, jako jsou třeba Rakeťák, Pejzy či Felicie.

  „Bude to moc milý a elegantní mejdánek, kde oslavíme nového českého prezidenta,“ avizoval dopředu Ondráček, který na mejdan, kde nechyběli redaktoři Expresu, pozval několik známých tváří.

  Roman Ondráček to zase rozjel.

  Kromě Romana Ondráčka byli za největší pařmeny producent Miroslav Kolodziej a DJ Uwa. Zmíněná trojice spolu poslední dobou tráví hodně času. Důvodem je fakt, že chystají divadelní hru o Ivanu Jonákovi a éře legendárního Discolandu.

  Ikonického krále podsvětí má ztvárnit právě Kolodziej, který v nedávném rozhovoru s redaktorem Expresu řekl, že udělá všechno pro to, aby byl Jonákovi co nejvíce podobný.

  DJ Uwa a Miroslav Kolodziej

  Na mejdanu, kde se popíjelo a kouřilo ostošest, se pořádně odvázal také miliardář Karel Janeček, který se ucházel o post prezidenta, ale Ministerstvo vnitra mu neuznalo padesát tisíc podpisů nutných pro kandidaturu na Hrad.

  Karel Janeček s Pavlem Karochem

  Janeček ještě nedávno žádal odklad voleb a zrušení zákona o volbě prezidenta kvůli údajné protiústavnosti. Nyní se ale zdá, že už všechno hodil za hlavu.

  Na párty do sebe klopil jeden drink za druhým, spokojeně pokuřoval cigaretu na baru a trsal na písničky Romana Ondráčka na parketu.

  Před jedenáctou hodinou na mejdan dorazil také režisér Václav Marhoul, který sice strávil celý den ve volebním štábu Petra Pavla, ale večer se šel pozdravit s kamarády Dagmar Peckovou a Romanem Ondráčkem. V podniku se zdržel jen krátce, po pár minutách odjel pryč za svou manželkou.

  Václav Marhoul na baru

  Párty skončila ve 3 ráno, nejvíce se pila vodka a gin, Karoch namaloval generála

  V podniku se objevil také bývalý fotbalista a někdejší komentátor České televize Pavel Karoch. Expert, který se nyní věnuje malování obrazů, dorazil se svou manželkou Gabrielou.

  Všichni mohli ale oči nechat na jeho krásné dceři Sofii, která se před půlnocí chopila mikrofonu a zazpívala několik písní. Během zpěvu pohledná brunetka smyslně tancovala mezi ostatními a několikrát vyjádřila podporu Ukrajině.

  Sporťák a bývalý fotbalista Pavel Karoch se svou rodinou

  „Pařili jsme do tří hodin do rána. Nejvíce to rozjel Karel Janeček, já, Sofie, Uwa, Mirek Kolodziej a Pavel Karoch, který pak ještě namaloval Petru Pavlovi krásný obraz. Václav Marhoul pil jenom džus, je to zapřísáhlý abstinent,“ prozradil Expresu Roman Ondráček, který nám poté také řekl, co se na mejdanu nejvíce pilo.

  „Holky jely prosecco, hodně se pil také gin s tonikem, chlapi nejvíce objednávali pivo a vodku s red bullem,“ popsal mejdan zpěvák.

  Roman Ondráček to zase rozjel.

  Na další fotky z mejdanu na počest Petra Pavla se podívejte v galerii.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  Starý dům už neprodáte. Unijní směrnice ale může být protiústavní, tvrdí právníci

  Premium Zateplování, výměna kotle i oken, solární panely na střechu… Nechcete starý dům opravovat „po evropsku“? Rychle se jej...

  Přežila Terezín i Osvětim. Bůh není, takové utrpení by nedopustil, říká

  Premium Měla si užívat bezstarostné mládí, namísto toho si musela na kabát přišpendlit židovskou hvězdu. V 15 letech ji...

  Hokej se změnil v jatka. Píše o nich i Wikipedie, extraliga se styděla

  Premium Jen co se ve zlínském kamrlíku pro rozhodčí potkal Roman Polák s kolegy, hned měli jasno: „Pánové, dnes to může být...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 1. dubna 2023, svátek má Hugo
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz