jít naiDNES.cz

Petr Nedvěd našel na Floridě nový vztah. Tohle je jeho o polovinu mladší Nicole!

Petr Nedvěd přiznal vztah. Tohle je jeho Nicole. | foto: Instagram

Zlatokopky z Kozího plácku pláčou, jeden z posledních starých mládenců se stamiliony na účtě Petr Nedvěd je zadaný. Ačkoliv mu v Praze krásky skákaly šipky do postele na vyzvání, on si svou vyvolenou po vzoru Jaromíra Jágra našel na slunné Floridě.

Po rozvodu s topmodelkou Veronikou Vařekovou (40) to vypadalo, že se znovu neusadí. Petr Nedvěd ale nejspíš překvapil sám sebe. Po nepovedeném manželství, které trvalo necelé dva roky, se znovu zamiloval. Jeho vyvolenou je o dvacet tři let mladší modelka Nicole Volfová.

I když bývá Nedvěd, co se soukromí týče, skoupý na slovo, tentokrát se výjimečně rozmluvil. „Jsme spolu už od konce loňského léta, ale převážnou dobu pobýváme v Miami,“ přiznal deníku Sport bývalý hokejista, který svou lásku, ač pochází z Karlových Varů, potkal v Miami. A prý to byla láska na první pohled.

Viděli jsme se na večeři a přeskočila taková ta jiskra. Láska na první pohled. Jako z románu,“ vysvětlil Nedvěd. 

Velmi zajímavá je paralela se vztahem Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové. I tyto hrdličky se totiž seznámily na Floridě, kde Jágr tehdy hrál za tamější Pantery a Kopřivová si prý přivydělávala jako modelka. Až to vypadá, že místní vzduch vztahům mladých krásek a o polovinu starších boháčů přeje.

Tak snad se teď všechny mladé krásky nebudou hromadně stěhovat na Floridu. To by pražští playboyové měli po zábavě. 

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:09 sobota 30. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  53
 • Super
  15
 • Haha
  14
 • Tvl
  10
 • Cože
  6
 • Sladký
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat