Z pařmena a playboye šišlajícím tatínkem: Petr Nedvěd vedle malé dcerky rozněžněl

3. dubna
Hokejista a známý milovník žen Petr Nedvěd (49) miloval večírky, dámskou společnost a moc dobře si byl vědom toho, že se na něj ženy chytají jako mouchy na lep. Dlouho z něj byl starý mládenec, který po nepovedeném manželství s topmodelkou Veronikou Vařekovou (43) už o žádném vážném vztahu nechtěl ani slyšet. Do té doby, než mu přes cestu „přešla“ mladá modelka Nicole (26) a narodila se jim dcera Naomi.

Kdo by to byl býval řekl do hokejového bouřliváka Petra Nedvěda, jak ho taková malá holčička může změnit k nepoznání. Dříve ho zajímalo jen to, kdy se půjde do baru Kozička, kolik holek sbalí, s kým odejde domů. Ale teď? Řeší prdíky, krmení a uspávání.

Vlastně se z něj stal sentimentální stárnoucí muž, který až před padesátkou poznal, jaké je to milovat někoho jiného než sebe či nějakou holku. Pro svou půlroční dceru Naomi by snad i dýchal.

Rád dává na Instagram rozkošné fotky s miminkem, kde se nebojí ani šišlat. Za takový popisek „Dobjou“ by se nestyděly ani maminky z Mimibazaru.

Je dobře, že ho tato malá holčička dala do latě. Samotného už ho nemohlo bavit neustále obrážet mejdany a probouzet se vedle jiných žen.

Rodinná idylka bývalého hokejisty Petra Nedvěda: při nákupech došlo i na...

Rodinná idylka bývalého hokejisty Petra Nedvěda: Při nákupech došlo i na zmrzlinu.

Své srdce odevzdal nejen jedinému dítěti, ale také mladé modelce Nicole, kterou pojal i za ženu. Na skromném obřadu byli jen oni a svědci. Ne jako při jeho první svatbě s Veronikou Vařekovou, to veselka stála miliony.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek