jít naiDNES.cz

Přehlídka dlouho neviděných hvězd: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyl jen smuteční pieta, ale také přehlídka těch největších hvězd českého filmu a divadla, které jinak nikam nechodí. Kdo všechno ze známých herců se přišel naposledy rozloučit s milovaným kolegou?

Na poslední cestu přišly vzdát hold Stanislavu Zindulkovi opravdu ty největší herecké legendy, které se jinak skrývají před veřejností.

Ale naposledy se rozloučit s kamarádem, to si tito známí herci nemohli nechat ujít. I když se neradi ukazují a mají rádi své soukromí, všechny přítomné překvapili svou přítomností.

Petr Nárožný (80)

Pohřeb Stanislava Zindulky - Petr Nárožný s manželkou.

Pohřeb Stanislava Zindulky: Petr Nárožný s manželkou

Petr Nárožný

Herec je znám svou ostýchavostí dávat rozhovory, proto jich je jako šafránu. Ale na poslední cestě svého kamaráda nemohl chybět, a dokonce pronesl smuteční řeč, která dojala naprosto všechny v sále.

I když odmítl dát pár slov o Zindulkovi i České televizi, byl na všechny přítomný milý a laskavý.

Josef Abrhám (79), Libuška (65) a Miroslava (60) Šafránkovy

Z posledního rozloučení odcházejí manželé Abrhám-Šafránková, sestra Libušky...

Z posledního rozloučení odcházejí manželé Abrhám–Šafránková, sestra Libušky Šafránkové Miroslava a bývalá první dáma Dagmar Havlová.

Herečtí manželé se veřejnosti vyhýbají jako čert kříži. Ukrývají se ve své vile, kde jsou obklopeni vysokým plotem, aby měli klid. Nakonec ale i oni přišli na pohřeb Libuščina učitele, k němuž slavná herečka vždy vzhlížela.

Na pohřeb Stanislava Zindulky přišla i Libuše Šafránková s Josefem Abrhámem a...

Na pohřeb Stanislava Zindulky přišla i Libuše Šafránková s Josefem Abrhámem a sestrou Miroslavou známou například z Básníků nebo z Arabely.

Josef Abrhám se zdraví se Svatoplukem Skopalem.

Josef Abrhám se zdraví se Svatoplukem Skopalem.

S nimi přišla i její sestra Miroslava, která je známá jako Borůvka z Básníků nebo jako druhá Arabela. Snažili se držet stranou, ale pár vět s kolegy nakonec prohodili.

Svatopluk Skopal (67)

Petr Nárožný a Svatopluk Skopal

Petr Nárožný a Svatopluk Skopal

Hvězda seriálu Vyprávěj se na veřejnosti neukázala několik let. Lidé už si říkali, co s hercem je, ale on sám teď na pohřbu předvedl, že je stále v dobré formě.

I když byl plný smutku nad ztrátou kolegy, s úsměvem vzpomínal na ty časy, kdy se Stanislavem Zindulkou hrál na jednom jevišti.

Lada Jelínková (44)

Lada Jelínková se objevila po boku Nely Boudové.

Lada Jelínková se objevila po boku Nely Boudové.

Hvězda filmu Hanele jako by se propadla do země. I když její sláva po velice úspěšném filmu na motivy novely Ivana Olbrachta O smutných očích Hany Karadžičové stoupala, ona se radši stáhla do ústraní.

Lada Jelínková ztvárnila s Miroslavem Nogou hlavní roli ve filmu Hanele o dívce...

Lada Jelínková ztvárnila s Miroslavem Nogou hlavní roli ve filmu Hanele o dívce z ortodoxní židovské rodiny, která odejde z pohraničí do velkého města Ostravy, kde se provdá za bezvěrce. Z komunity a ze své rodiny je navždy vyloučena.

Po několika letech vyšla mezi hvězdné kolegy a rozhodně nezapadla. Vypadala skvěle, je vidět, že se krása nevytratila. Moc diváků si ji ale už bohužel nepamatuje, protože Jelínková na akce skoro nechodí, jen se občas objeví v českém seriálu.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:00 sobota 20. července 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  38
 • Tvl
  22
 • Haha
  20
 • Cože
  18
 • Trapas
  18
 • Sladký
  18
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Jakub Šural: Snažím se, aby na mě brácha mohl být hrdý

Přes půl roku uplynulo od toho 29. dubna, kdy fotbalový svět přišel o Josefa Šurala a Jakub Šural, obránce Zbrojovky...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat