Pátek 25. září 2020, svátek má Zlata
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Vzpomínky Koukalovy exmilenky Lucie Šilhánové: Podváděl mě s kadeřnicí

  Lucie Šilhánová popsala Petra Koukala jako manipulativního nevěrníka. Má stejné zkušenosti i Gábina? | foto: Koláž Expresu

  Co stojí za rozpadem manželství Gabriely a Petra Koukalových? Ačkoliv bývalá biatlonistka informovala, že měli jiný pohled na život, blíže to nekonkretizovala. Nápovědou pro nás může být nedávná zpověď expartnerky Petra Koukala Lucie Šilhánové. Ta ho popsala jako nevěrného manipulátora.

  O krizi v manželství Gabriely a Petra Koukalových se šuškalo již dlouhé měsíce, stále ještě manželé ale všechny spekulace vždy vyvraceli. Když ve středu bývalá biatlonistka zveřejnila snímek vesmíru, jeden by mohl předpokládat, že chce i ona po vzoru Jordana Haje jejich vztah přirovnat k nerozbitnému vesmíru.

  Vše bylo ale jinak a Koukalová vyšla s pravdou ven.

  „Jako partneři jsme se rozešli již před několika měsíci a žádost o rozvod je tak pouze formálním krokem. Ukázalo se, že naše představy o partnerském životě jsou odlišné. Možná jsme to pochopili až pozdě právě proto, že jsme na začátku našeho vztahu kvůli náročnému sportovnímu programu nesdíleli stejnou domácnost a netrávili spolu tolik času. Věřím, že si ze společného času, přece jenom šest let není krátká doba, neseme nejen důležitou životní zkušenost, ale především mnoho pozitivních zážitků a pěkných chvil,“ napsala Koukalová, která už ale nekonkretizovala, jak jsou jejich představy o partnerském životě odlišné.

  Nápovědou může být dubnová zpověď Lucie Šilhánové, která s Koukalem žila před ní.

  „Uháněl mě asi rok, ale já s ním nejdřív nechtěla mít nic společného, protože ho předcházela pověst kluka, který je tu pro každou holku. Chápejte to doslova. Nakonec jsem se do něj zamilovala v období, kdy si procházel hodně těžkou osobní krizí. Sama jsem se nabídla, že mu pomůžu překonat jeho vážné zdravotní problémy, a myslela jsem si, že si srovnal životní hodnoty a změnil se,“ rozpovídala se v rozhovoru v rámci projektu Bez frází Šilhánová.

  Vše se odehrávalo v době, kdy Koukal bojoval s rakovinou varlat, kterou nakonec úspěšně překonal. Nakonec si získal i srdce Lucie Šilhánové, již tolik uháněl.

  „Byla jsem blbá. Dál dělal přesně to, co se o něm tradovalo, a to ve velkém... Náš vztah skončil po dvou a půl letech, když jsem zjistila, že mě podvádí i s mojí kadeřnicí. Bral si ji dokonce k nám domů. Neměl potřebu si ani zaplatit hodinový hotel nebo penzion a já chtěla zvracet ještě dlouho poté, když jsem si představila, co se u nás doma muselo dít. Ta holka se do něj zamilovala, takže mi nakonec sama o všem řekla. Došlo mi, že zdaleka nebyla jediná,“ popisovala Koukalovy nevěry bývalá moderátorka Evropy 2, která Koukala popisuje jako nenapravitelného sukničkáře.

  A nejen to! Je prý i zdatný manipulátor. „Jakmile jsme se definitivně rozešli, tvrdil mi, že navštěvuje doktory, že jde o hlubší problém, se kterým mu neumí pomoct ani odborníci. Brečel přede mnou vždy a často, používal sebelítost jako zbraň. Párkrát přišla sebemrskačská zpráva o tom, jak obdivuje lidi, jako jsem já, kteří ostatním neubližují a můžou se na sebe každý den podívat do zrcadla... Hodně hrál na city, ve finále byl přitom spokojený a jen se mnou manipuloval,“ vzpomíná Šilhánová.

  Ta se nebojí na rovinu říct, že jí bylo z Petra Koukala na zvracení.

  „Po rozchodu jsem se ale stejně zavřela na tři dny doma a jen jsem pila a zvracela, pořád dokola. Ta představa, že jsem byla součástí jeho orgií, mě nutila dostat ze sebe všechno ven, abych se pročistila,“ dodala Šilhánová, která se v kritice Petra Koukala rozhodně nešetřila.

  Je tak otázkou, zda i Koukalová z manželství s ním odchází s podobnou zkušeností, nebo je důvodem jejich rozchodu něco jiného.

  Bývalá biatlonistka ale stále doufá, že se rozchází jako přátelé.

  „Vzhledem k tomu, že jsme dva rozumní lidé a mluvíme spolu, doufám, že se i po oficiálním rozhodnutí odejít z manželství dokážeme domluvit a pokračovat v přátelském duchu,“ napsala ve svém prohlášení.

  Necháme se překvapit, jak bude mluvit za několik měsíců či let. Zda se i tentokrát objeví nějaký kostlivec ve skříni.

  Fotogalerie

  Sundej vlajku, nebo ti vypálíme dům. Agresivita demonstrantů v USA roste

  Premium Demonstrace proti policejní brutalitě, jak to nazývají protestující i média, začínají být docela brutální i vůči...

  Felák, flexit nebo chillovat. Slovník dnešní mládeže uvádí rodiče do rozpaků

  Premium Ač to možná ani netušíte, nejspíš i kolem vás denně chodí shiperky, které flexí s teniskami nebo iPhonem, díky čemuž...

  Prodlužte životnost filtru pevných částic. Stačí pár jednoduchých kroků

  Premium Výměna filtru pevných částic stojí desítky tisíc korun, jeho čištění a renovace pět až patnáct tisíc korun. Těmto...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Pátek 25. září 2020, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz