Neděle 3. března 2024, svátek má Kamil

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Vltavský: Nesvačilová vs. bývalka Vignerová. Kolečko v tom má trochu hokej...

  Petr Kolečko si opět vyšel s Anetou Vignerovou. Denisu Nesvačilovou překvapivě nevzali. | foto: Ivan Kahún/ Rytmus života

  Čert aby se v tom vyznal! Nebo snad Stará láska nerezaví? Těžko říct, kterému z lidových mouder dává Petr Kolečko (38) přednost Jisté je, že v úterý večer, kdy se nápadně měl k bývalce Anetě Vignerové (35), dal jasně najevo, že staletími prověření poučení „Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky“ mu nic neříká. Radost z toho jistě (ne)má jeho aktuální láska, herečka Denisa Nesvačilová (31).

  A je to tady! Další dějství dechberoucího příběhu trojlístku Aneta Vignerová, Petr Kolečko a Denisa Nesvačilová je na světě! V úterý si bývalý pár dal dostaveníčko v baru v centru Prahy, objímali se, líbali a jejich okolí dokonce odvážně naznačilo, že jsou opravdu znovu spolu. Po zhlédnutí fotek, které přinesl web eXtra.cz, by se tomu nikdo nemohl divit.

  Jak to tak v podobných případech bývá, třetí do party je jaksi navíc. Tentokrát si černého Petra, nikoliv však Kolečka, vylosovala Nesvačilová.

  „Ještě před vydáním vašeho článku měla v instastories pro nejbližší přátele čerstvou fotku s vášnivým ocicmáváním Petra. A asi hodinu poté, co vyšel váš článek, si už fotku smazala,“ sdělila zmíněnému webu hereččina údajná přítelkyně.

  Kdyby šlo o americkou teenagerskou telenovelu, která je prošpikovaná aktuálními trendy, dopadlo by to tak, že by ve finále milé dámy koply milého Kolečka do zadku a začaly si spolu s tím, že o sobě vlastně vždycky tušily, že je přitahuje stejné pohlaví.

  Dvojice se společnému pózování vyhýbala.

  Nicméně jsme v Česku, kde si úspěšný scenárista plní náctileté sny, podobně jako svého času miliardář Karel Janeček. Budovat si image pravidly a konvencemi nespoutaného miláčka žen, ne-li rovnou rockové hvězdy se vším všudy, mu zatím vychází na jedničku, neboť mu všechny zúčastněné zobou z ruky. A na jejich místa se tlačí další zájemkyně o to si urvat trochu té Kolečkovy hvězdnosti.

  Autor seriálů Trpaslík, Most! a dalších diváckých hitů si to jistojistě užívá, nicméně už jeví známky únavy a opotřebovanosti. Jet na plný pln není jen tak a nevydrží to skoro nikdo. A už vůbec ne někdo, kdo se postrachem večírků a lamačem dívčích srdcí stal na zralá kolena a nemá potřebnou průpravu.

  Kam kráčíš, Petře Kolečko?

  Je úplně fuk, jestli se k sobě Vignerová a Kolečko vrátí a Nesvačilová ostrouhá. Možná si k tomu bude jednou gratulovat. Dokud mistr slova nedospěje a neposune se na životní dráze kupředu, bude s ním soužití vždycky nejisté.

  Pokud záběry z baru svědčí o tom, že se nad sklenkou chytil za nos a zpytuje své svědomí, všechna čest! Větší váhu by to mělo nad sodovkou, ale budiž.

  Přece jen se říká, že stará láska nerezaví, a ta s Anetou určitě ještě skrz nasrkrz rezavá není, ba naopak! A jestli slíbil, že již ze společné cesty nesejde, která z dam by tomu nechtěla věřit?

  Pokud ale šlo jen o další úlitbu jedné z „jeho“ žen, měly by vzít nohy na ramena obě. I když to teď vypadá jako jakkoliv nesmyslně a dost možná i bolestně...

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 23:30 sobota 18. března 2023. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   25
  • Super
   19
  • Trapas
   17
  • Cože
   5
  • Tvl
   5
  • Sladký
   4
  Vybrali jsme pro vás

  VIDEO: Střílej po mně! Kameraman natočil téměř celý útok v centru Prahy

  Premium Ve čtvrtek zemřelo rukou střelce Davida K. 14 obětí, 25 lidí je zraněných, z toho deset lidí těžce. Jedním z prvních na...

  Máma ji dala do pasťáku, je na pervitinu a šlape. Elišku čekají Vánoce na ulici

  Premium Noční Smíchov. Na zádech růžový batoh, v ruce svítící balónek, vánoční LED svíčky na baterky kolem krku. Vypadá na...

  Test světlých lahvových ležáků: I dobré pivo zestárne v obchodě mnohem rychleji

  Premium Ležáky z hypermarketů zklamaly. Jestli si chcete pochutnat, běžte do hospody. Sudová piva totiž dopadla před časem...