jít naiDNES.cz

Mladší partnerka Petra Koláře má smůlu: Svatbu ani miminko neplánuji, řekl Expresu

Zpěvák Petr Kolář (51) je rockerem tělem i duší. Miluje muziku, pařby až do rána, pořádné koncerty plné roztoužených fanynek. Jeho přístavem, kam se tak rád vrací po všech vystoupeních, je ale jeho mladší přítelkyně Lenka Chlupáčová (30). Nechtěl by posunout mezi nimi vztah do dalšího levelu? A proč už nechce miminko? O tom všem se rozpovídal před kamerou Expres.cz.

Muzikant Petr Kolář sám přiznává, že nebyl zrovna příkladný manžel a své kariéře obětoval obě manželství. Ani na výchově dětí se moc nepodílel, což si dnes uvědomuje. Proto přišel s razantním rozhodnutím.

Sice má mladší partnerku Lenku Chlupáčovou, se kterou se seznámil v Divadle Broadway, ale ani to ho nepřesvědčí pro další závazky.

„Svatbu neplánujeme. Mluvili jsme o tom, ale vyhovuje nám to, jak to teď je, je nám spolu dobře a víc neřešíme. Já už byl dvakrát ženatý a nedopadlo to zrovna nejlépe. Proto se do toho nehrnu a neláká mě další svatba,“ rozpovídal se Petr pro Expres. 

Dokonce ani dítě nemá v plánu, i když si uvědomuje, že mít mladší přítelkyni je riziko, že po něm jednou miminko bude chtít. 

Když se s Kolářem seznámila, pracovala Lenka jako uvaděčka v divadle.

Když se s Kolářem seznámila, pracovala Lenka jako uvaděčka v divadle.

„Já už děti mám a moc dobře vím, jaká je s nimi starost. Já už mám děti větší, dokážou se postarat o sebe, takže je to s nimi pohoda, ale na malé dítě asi už nemám sílu. Dalšího potomka nechci, o tom jsme se s Lenkou bavili a rozmluvil jsem jí to,“ smál se Petr.

Ale aby ho jednou smích nepřešel, kdyby si jeho partnerka za pár let našla někoho, kdo by jí dítě dal. Většina žen si přeje dítě, někdo dříve, někdo později. Snad to nebude důvod, kvůli němuž by jejich láska ztroskotala. 

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat