Genům neporučíš: Syn Svobody je po mámě, Theodor Basikové zase po tátovi

21. října 2018

Slavní vyvedli své ratolesti za kulturou. Na muzikál Legenda jménem Holmes vyrazil se synem Ferdinandem Petr Klein Svoboda, Theodora jako parťáka si vzala Bára Basiková. | foto: Koláž Expres.cz, Profimedia.cz

Premiéra muzikálu Legenda jménem Holmes do Hudebního divadla Karlín přilákala celou řad zvučných jmen. Za kulturou vyrazili například syn slavného hitmakera Karla Svobody Petr Klein Svoboda (38) i zpěvačka Bára Basiková (55). Oba navíc vyvedli své ratolesti, které rostou jako z vody.

Producent Petr Klein Svoboda se v poslední době blýskl například snímkem Jako v ráji, který natočil spolu se svou manželkou, slovenskou režisérkou a scenáristkou Lucií Klein Svoboda. Té jako by z oka vypadl starší syn Ferdinand, který slavného tátu do Karlína doprovodil.

Po vzoru maminky si malý Svoboda nechává dlouhé vlasy, po vzoru otce se zase do společnosti oblékl jako pravý gentleman, který ví, co se sluší a patří.

Ani Theodor Báře Basikové ostudu neudělal, naopak. Na rozdíl od Ferdinanda jde syn známé zpěvačky do podoby hlavně svému otci, herci Petru Polákovi. I on ale razí teorii, že dlouhé vlasy nejsou jen výsadou něžného pohlaví, a do divadla vyrazil s apartním copánkem, který ale působil patřičně chlapácky.

Muzikál si nenechali ujít ani rodiče hlavního protagonisty Vojty Dyka, Věra Dyková a Radko Pytlík. Václav Noid Bárta dorazil spolu s přítelkyní, tanečnicí Eliškou Grabcovou, čas si našla i Jitka Zelenková nebo Taťána Gregor Brzobohatá. Ta měla účast téměř „povinnou“. Její manžel Ondřej Gregor Brzobohatý se na Legendě jménem Holmes významně podílel.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek

Komentáře