Čtvrtek 8. června 2023, svátek má Medard
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Náš vztah byl snadný terč, soptí Havránek. Sledovanost Survivoru měl táhnout rozchod Pítra a Gabriely

  Gábina Gášpárová s Pítrem Havránkem. Opět ve společnosti. | foto: Profimedia.cz

  Pítr Havránek (26) se vrátil za svojí partnerkou Gabrielou Gášpárovou (28). Měli si toho hodně co vysvětlovat. Jak už jsme psali, podle našeho tajného zdroje měla rodina Gášpárové vinit televizi Nova z nafukování údajného vztahu mezi Petrem a Andreou Bezděkovou (29), zřejmě z důvodu zvýšení sledovanosti. Oba prý krizi nakonec nějak přežijí. Když se ale Pítr vrátil na letiště, Gábina tam na něj nečekala... Pár se spolu už ukázal i na veřejnosti, konkrétně na úterní premiéře filmu Buď chlap!

  Zatímco se spekulovalo o tom, že vztah Petra Havránka a Gabriely Gášpárové končí, z nejnovějšího Gabrielina vyjádření pro televizi Nova to vypadá, že pár krizi ustojí. Částečně za celou kauzu mají vinit i televizi Nova, která se na jejich vztah v reality show soustředila hodně.

  To, že na tom Gabriela nebyla zrovna nejlépe, prozradila Expresu i její maminka. Gábina se také rozbrečela během jednoho z rozhovorů, když spatřila intimní záběry Pítra a Andrey Bezděkové na nočních kamerách. Rozhodně to neměla jednoduché.

  „Byli jsme nejsnazším terčem, jak vyvolat takovou iluzi, pousměju se nad tím a netrápí mě to, protože Andrea ví, že mám Gabču,“ řekl zároveň Pítr televizi Nova s tím, že když byl na ostrově po 42 dní v jednom oblečení a nemohl si ani vyčistit zuby, ani by ho nenapadlo, že by mezi ním a Andreou mohlo něco proběhnout.

  Vypadá to tak, že hlavním tahákem sledovanosti Survivoru mělo být právě brnkání na city a podporování toho, že na ostrově mezi Andreou a Petrem něco vzniká. To mohlo také rozbít Gábině s Petrem vztah, ostatně už jsme psali, že se Gabriela i se svojí rodinou zlobí na produkci.

  „Co jsem slyšel, rodina Gašpárové se zlobí na produkci, že záměrně rozeštvávala jejich vztah. Podívejte se na díly, kde jsou videovzkazy, když Gabriela mluví o Pítrovi, jak ho miluje, v tu chvíli produkce prostříhávala záběry na Andreu Bezděkovou,“ sdělil redakci Expresu anonymní zdroj.

  „Záměrně tak tlačili příběh o tom, že se Pítr vrací k Bezděkové. Je jedno, jestli to byla pravda,“ dodal.

  Poprvé od Pítrova návratu se spolu také ukázali ve společnosti, konkrétně dorazili na úterní premiéru filmu Buď chlap!, kde jen zářili úsměvy. Zřejmě tak není nic tak horké, jak se to v reality show uvařilo.

  Psychický zápřah to musel být hlavně pro Gábinu, Pítr totiž neměl na ostrově přístup k telefonu, a tak nemohl vědět, jak moc kauza Andrea eskalovala. Gabriela prý nakonec našla cestu z krize ven.

  „První dny jsme si užívali, vůbec jsme neřešili okolí, protože se milujeme a jsme hodně rádi, že jsme zase spolu. Probírali jsme ty věci a zjistili jsme, že ne všechno bylo tak, jak to bylo publikované, a že to přežijeme,“ přiznala s tím, že ale neví, co jim život přinese do budoucna.

  „Průběžně se o všem bavíme. Nikdy jsme ale nebyli takoví, že bychom plánovali krok po kroku. Pokaždé když jsme něco naplánovali, přišlo do toho něco jiného. Uvidíme, co nám teď život přinese. Myslím si, že máme dost neobyčejný vztah. Doufám ale, že všechny zkoušky už máme za sebou,“ dodala.

  Gábina Gášpárová s Pítrem Havránkem. Opět ve společnosti.

  Pítr se následně svěřil s tím, že když se vrátil ze Survivoru domů, čekal, že na něj bude Gabriela čekat na letišti. Ta v té době ale zrovna nasedla do letadla, aby si na dovolené v Karibiku provětrala hlavu. Nakonec tak na Gabrielu čekal v Čechách on.

  Pítr přitom vůbec nepopírá, že Andree doteď fandí, a i ona přilévá olej do ohně tím, když v Survivoru nadále mluví o tom, jak jí Pítr na ostrově chybí.

  Jak na jeho telefonát o tom, že se vrací domů, reagovala Gábina?

  „To byla docela legrace, protože když mi zavolal a zeptal se mě, kde jsem, hned poznal, že nejsem doma. Tak jsem mu řekla, že jsem uprostřed Karibiku. Plavila jsem se na lodi a ani jsem sama nevěděla, kde jsem, a byl to zvláštní moment, protože Pítr vůbec nechápal. Hned jsem poznala, že byl hrozně zklamaný. Chtěla jsem si zkrátit čekání na něj a on mezitím přijel,“ prozradila Nově v rozhovoru.

  Gábina z Love Islandu si nechala zvětšit prsa.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  Sexy učitelka si založila účet na platformě OnlyFans. Žáci ji našli a teď s ní flirtují

  Učitelek na OnlyFans, často také nazývané jako platformě pro dospělé, není málo. Většinou se vše zvrtne, když na jejich...

  Matka na pervitinu a italská domácnost. Jak to bylo s vraždou dítěte v Mostě

  Premium Vyostřené konflikty, dvojí život matky, neúspěšné podněty sociálce, problémová čtvrť a drogy. Z pozadí sporu o tříleté...

  Jsme na prahu epidemie srdečního selhání, vyléčit se nedá, říká kardiolog

  Premium Zatímco infarkt zná každý, povědomí o srdečním selhání je malé. Často se mylně zaměňuje právě za infarkt či zástavu...

  Kam zmizel lupič století. František Procházka podle svědků žije v Karibiku

  Premium Policie si chvíli myslela, že je František Procházka, který ukradl 540 milionů korun, po smrti. Jenže někteří Češi ho...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Čtvrtek 8. června 2023, svátek má Medard
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

  jít naiDNES.cz