Neděle 4. června 2023, svátek má Dalibor
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Pítr přiznal krizi s Gabrielou: Vypadl jsem a ona jela na dovolenou, složilo mě to. Ostrá slova o Nově

  Už i Petr a Gábina z Love Islandu mají svůj merch. Nabízejí mikiny i čepice. | foto: Instagram Petra Havránka

  Jsou spolu a vše je sluncem zalité. Slova Petra Havránka ale naznačují, že určitá krize mezi ním a přítelkyní Gabrielou Gášpárovou po návratu ze Survivoru proběhla. Na Instagramu se populární Pítr rozhodl odpovídat na otázky fanoušků, které se podle očekávání točily hlavně kolem jeho vztahu s miss Andreou Bezděkovou, k níž měl mít na ostrově blíže než jen jako k parťákovi z aliance. Prozradil dokonce, že Gabriela kauzu psychicky příliš nezvládala, a odhalil také pozadí jejího výletu do Karibiku, který podnikla s přáteli, aby před mediálním shonem kolem přítele utekla.

  Gabrieliny plavby Karibikem s účastnicí loňského Survivoru Xénií Gregušovou se týkala hned jedna z prvních otázek. Před několika týdny se intenzivně spekulovalo, jak se to s nečekanou dovolenou vlastně má. Zda je to snaha zapomenout na Pítra, nebo je vše naopak, Havránek z předtočeného Survivoru vypadl a na výletní lodi je tajně s ní.

  Jak ale Pítr odhalil, vše bylo ještě mnohem zamotanější. Gabriela mu prý na luxusní dovolenou frnkla přímo před nosem!

  „Mně vrátili telefon a všechny osobní věci. Jako první jsem samozřejmě volal Gabče a říkám: Tak jsem vypadl, mohla bys mě vyzvednout na letišti? Jenže jsem se dozvěděl, že jsme se akorát prohodili a Gabča tam (do Karibiku) v ten den, kdy já odletěl, přiletěla,“ vysvětlil Pítr.

  Je tak možné, že i právě to bylo důvodem, proč se měl jejich vztah otřást v základech, jak Expresu popsal i velice blízký zdroj z jejich okolí. Pár spolu měl co řešit, ale nemohl. Zatímco na ostatní soutěžící partneři netrpělivě čekají, Pítr se dozvěděl, že Gabriela odjela na dovolenou.

  „Byla to informace, která mě totálně složila. Už jsem si říkal, že se za chvíli uvidíme, a nakonec z toho byly další dva týdny, které jsme museli přetrpět. Byla to pro mě totální rána. Byl jsem zdrcený, že jsem vypadl, a tohle mě totálně dodělalo,“ dodal Havránek.

  Gábina z Love Islandu si nechala zvětšit prsa.

  Že to mezi nimi bylo pořádně nahnuté, naznačuje i fakt, že Gabriela přestala svému příteli v době, kdy byl v Survivoru, spravovat instagramový profil. Podle Pítra celou situaci kolem miss Bezděkové zkrátka neunesla.

  „Gabča předala můj profil na Instagramu našemu managementu. A bylo to čistě kvůli tomu, že ať je člověk sebesilnější, nechce to číst od rána do večera. Samozřejmě se to na ni v tu chvíli valilo ze všech stran a poslední věc, na kterou měla náladu, bylo spravovat můj profil a něco tam přidávat,“ pokrčil rameny.

  Produkce mi Survivor zkazila

  Všichni účastníci populární reality show se vždy shodují na jednom: Survivor, ať jsem v něm jakkoliv trpěl a sáhl si na dno, zůstane zážitkem na celý život.

  Pítr to vidí trochu jinak. Jeho vzpomínka na ostrov přežití zůstane poskvrněna právě kauzou, za níž podle něj není nikdo jiný než produkce, jež údajný románek s Andreou nafoukla.

  „Přijde mi to celé zbytečné. Samozřejmě mě to mrzí, nejvíce kvůli Gabče, která to sledovala v reálném čase, protože když jsme byli na ostrově, já to vůbec nevnímal. A také mě to mrzí proto, že mi to trochu zkazilo celý zážitek ze Survivoru, který do té doby, než jsem tohle zjistil, byl pozitivní. Byl to obrovský zážitek, ale tohle mi ho zkazilo. Bohužel, nedá se s tím nic dělat. A mrzí mě to i za Andreu, která je do toho nějakým způsobem zapletená. Je to pitomá situace, ale jsem rád, že nás to nijak nepoznamenalo,“ krčí rameny Pítr.

  V jiné pasáži objasnil, jak se to s jeho vztahem k modelce, s níž v minulosti randil, vlastně má. A proč spolu utvořili tak nápadně nerozlučnou dvojku.

  „Byl to jediný člověk, na kterého jsem se mohl stoprocentně spolehnout a mohl mu věřit, což je v té hře úplně nejcennější. Zároveň ona je super sporťák, extrémní srdcař, bojovnice. Je schopná si zlomit všechny končetiny, aby přinesla bod, a zároveň nebyla jediná chvíle, kdy by si na něco stěžovala. Pořád se směje a má pozitivní energii. To jsou lidé, se kterými tam chceš být,“ objasňuje Havránek.

  Pikantní záběry Pítra a Andrey Bezděkové

  „Andrea ve chvíli, kdy jsem potřeboval pomoci, mi vždycky pomohla. Ať už jsem šel na ryby, nebo něco podobného. Každý večer tam stojí u hrnce, dělá kokosové chipsy. Myslím, že spousta lidí a i kluků by si z ní měla vzít příklad, jak to zvládá v džungli,“ dodává.

  Fotogalerie

  Vybrali jsme pro vás

  Zmizení Shopaholic Adel ze sítí je o něco blíž. Nesmí streamovat na TikToku

  Influencerka Adéla Pulcová alias Shopaholic Adel přišla o další účet na TikToku, autoři účtu EndgameAdel lidem...

  Matka na pervitinu a italská domácnost. Jak to bylo s vraždou dítěte v Mostě

  Premium Vyostřené konflikty, dvojí život matky, neúspěšné podněty sociálce, problémová čtvrť a drogy. Z pozadí sporu o tříleté...

  Jsme na prahu epidemie srdečního selhání, vyléčit se nedá, říká kardiolog

  Premium Zatímco infarkt zná každý, povědomí o srdečním selhání je malé. Často se mylně zaměňuje právě za infarkt či zástavu...

  Kam zmizel lupič století. František Procházka podle svědků žije v Karibiku

  Premium Policie si chvíli myslela, že je František Procházka, který ukradl 540 milionů korun, po smrti. Jenže někteří Češi ho...

  Komentáře
  Vezmeme vás na titulní stranu
  Neděle 4. června 2023, svátek má Dalibor
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz