jít naiDNES.cz

Ředitel ČT Petr Dvořák provdal dceru: Dítě ve Stockholmu, svatba v Čechách

Ředitel České televize Petr Dvořák měl velký den. Přesněji řečeno jeho dcera Pavlína. V sobotu si vzala otce svého syna, jehož v březnu letošního roku porodila ve Stockholmu.

O kariéře Petra Dvořáka už se napsalo snad vše, o jeho soukromí se ale neví téměř nic. Jen snad to, že pochází z Českých Budějovic, má mladší sestru Evu a dohromady má čtyři dcery. Dvě z nepovedeného manželství a stejný počet se současnou partnerkou. 

A právě dceru Pavlínu, která šla doslova v jeho šlépějích, v sobotu provdal. 

„Byl to krásný církevní obřad a párty následně proběhla v rekreačním středisku Poněšice,“ podařilo se zjistit Expresu s tím, že šlo v pořadí o druhou svatbu novomanželů. 

Pavlína Dvořáková a její manžel Vojtěch Kratochvíl žijí ve Stockholmu, kam se Pavlína Dvořáková přestěhovala před šesti lety. 

Předtím žila tři roky v Londýně, kde studovala. Pravidelně se tam ještě kvůli pracovním povinnostem vrací.

Dcera Petra Dvořáka se dost potatila. Uchytila se ve filmovém průmyslu. 

Aktuálně si užívá mateřskou dovolenou, o čemž informovala na svém facebookovém profilu Kudrnatá holka, kde neopomněla popsat, jaký je život maminky v hlavním městě Švédska.

„Už to jsou 2 týdny a 4 dny, co se nám ve Stockholmu narodilo miminko. Jak se tak říkává, život je vzhůru nohama. Všechno je to pro mě nové, ještě tady ve Švédsku, kde spousta věcí funguje jinak. Např. najednou můžu jezdit autobusy MHD zdarma. Stačí, když řidič vidí, že máte kočárek, a už můžete nastoupit zadními dveřmi a nemusíte se mačkat s ostatními cestujícími, kteří musí nastoupit předními a ukazovat jízdenku,“ pochlubila se Pavlína, která se maminkou stala 21. března.

Jelikož byl na tajné svatbě přísný zákaz focení, neexistují téměř žádné fotografie. Expresu se přesto podařilo jednu získat. A nutno říct, že to na ní nevěstě v bílých šatech velmi slušelo.

Svatbu svých rodičů si užil i jejich syn, jehož na snímku drží v náručí pyšný tatínek. 

Mezi svatebčany nechyběla ani Česká Miss 2011 Jitka Nováčková, která se s nevěstou zná z Českých Budějovic, odkud pochází.

Jelikož se obřad neobešel bez deště, novomanželé mohou alespoň říkat, že jim pršelo štěstí.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat