Čtvrtníček překonal sám sebe: Takhle mu to šlo na paddleboardu!

Petr Čtvrtníček nakonec zvítězil a na paddleboardu slavil velký úspěch. | foto: Prague Paddle Fest

Herec Petr Čtvrtníček (55) je známý humorista, kterému není nic svaté. Naštěstí si ale umí udělat legraci nejen z lidí kolem, ale i ze sebe samého. To řada komiků moc dobře nedává, on je ale čestnou výjimkou. Dokázal to například na Vltavě, kde se postavil na paddleboard.

Lidé, kteří šli v posledních dnech kolem Střeleckého ostrova v Praze, se nestačili divit. Pokud měli štěstí, na Vltavě zahlédli známého herce Petra Čtvrtníčka, který se pokouší překonat sám sebe.

Hvězda kapely Buzerant a proslulý provokatér to zkoušel na paddleboardu. To sice ze břehu vypadá docela snadně, kdo se na to postavil, hovoří o tom, že to tak jednoduché není a je třeba pořádné dávky štěstí i koordinace a fyzičky.

Čtvrtníček zpočátku vypadal docela nejistě a vůbec nebylo jisté, že se na Vltavu vydá. Nakonec se nechal přemluvit a za přítomnosti svého trenéra to šel přece jen zkusit. A protože odvážným štěstí přeje, dopadl na jedničku. Nejenže se v řece nevykoupal, ve finále na paddleboard vylezl, dokázal se udržet a byl na sebe právem pyšný.

Herec o sobě dal naposledy vědět v souvislosti s filmovým festivalem v Karlových Varech, kde se některým umělcům nelíbilo, že hodují na náklady zbrojařské firmy.

„Ahoj do Varů, sorry, že tam s vámi nemůžu být, ale já jedu do Zbrojovky. Vážím si jí, protože nám dělá dobrý jméno. Hele, vy signatáři, kdybyste si náhodou místo toho svýho breku chtěli zapicat, tak v našem střeleckým klubu máte vždycky dveře otevřený,“ vystřelil si Čtvrtníček ze signatářů petice, která odmítla Českou zbrojovku jako jednoho ze sponzorů karlovarského festivalu.

Fotogalerie

Komentáře