Fotbalista Petr Čech má tvář anděla, ale nesnaží se utajit podivnou libůstku?

Manželé jsou spolu od střední školy. | foto: Profimedia.cz

Modré oči, blond vlasy, nevinný kukuč. Nikdy neměl za sebou aféry jako jeho spoluhráči, neopíjel se, nedělal průšvihy, byl radši s rodinou než na mejdanu. Ale opravdu je fotbalový brankář Petr Čech (36) takové neviňátko, jak se snaží tvářit?

Tisíce dívek už dlouhá léta touží po českém fotbalistovi, který si prošel těmi nejlepšími kluby. Ale holky měly smůlu. Už od střední sportovní školy Petr Čech tvořil pár se sympatickou Martinou. Kdo by to byl řekl, že jednou budou tvořit nejstabilnější pár mezi fotbalisty, kteří partnerky mění jako na běžícím páse.

Manželka Petrovi vždycky stála po boku, ať se dělo, co se dělo. Když mu šlo o život kvůli kopanci do hlavy, trpělivě seděla dny i hodiny u jeho lůžka a čekala, až se probere. Nevědělo se, jestli bude zcela zdravý, nebo bude mít poškozený mozek. Ale i to by Martina skousla, jen chtěla být se svým milovaným Petrem.

Martina se vzdala své kariéry, aby budovala pro fotbalistu to nejlepší zázemí. Potřeboval se soustředit na klub a na chytání, jako trpělivá manželka to chápala a respektovala. Pak přišly děti a tím se z jejich manželství stala dokonalá rodinka jako vystřižená z katalogu.

Ale opravdu za zdmi jejich domu v Arsenalu, kde teď momentálně Čech chytá, panuje taková idylka, jak se oba snaží tvářit? Už v době, kdy byl v národním týmu, se začalo šuškat, že Petr podlehl kouzlu žen a měl dokonce ženu podvádět.

Manželé spolu vychovávají dvě děti.

Manželé spolu vychovávají dvě děti.

Jenže se ty spekulace nikdy nepotvrdily, ale jak se říká, na každém šprochu pravdy trochu. Nejhorší jsou právě ti, kteří na sebe vůbec neupozorňují, nedělají průšvihy, ale tichá voda břehy mele. Podle bývalých spoluhráčů se od nich na mejdanech distancoval jen proto, aby on si nerušeně mohl užívat.

Třeba jsou to opravdu jen drby a Čech je svatost sama. Za to, co dokázal v kariéře, by se mu snad i nějaký ten flirtík odpustil. Asi i manželka by přivřela očka a nadále by stála za milovaným manželem, jako to dělá doteď.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:57 11. května 2019. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  42
 • Cože
  11
 • Super
  10
 • Haha
  7
 • Sladký
  7
 • Tvl
  7
Komentáře

Mohlo by vás zajímat