Nespravedlnost v SuperStar? Fanoušci se bouří nad uděleným žolíkem!

Diváci pěvecké show SuperStar se bouří. A i tentokrát za to může rozhodnutí poroty. Ta totiž v neděli večer použila svou jedinou divokou kartu na to, aby vrátila do hry vypadlého Petra Borkovce. A fanoušci se ptají, proč zrovna za takového neumětela!

Je letošní porota SuperStar kompetentní vybrat toho nejlepšího zpěváka ze všech, kteří prošli sítem? Většina diváků si to nemyslí. Jejich nedělní rozhodnutí je v tom ještě víc utvrdilo. Fanoušci SuperStar totiž svými hlasy rozhodli, že v soutěži dál nebudou pokračovat Aneta Horňáková a Petr Borkovec. A zatímco nad Anetou odborná porota sestavená z Pavola Habery, Matěje Rupperta, Kataríny Knechtové a Bena Cristovaa ani nehekla, již zmíněna čtveřice v případě Petra ihned začala vymýšlet, jak se s rozhodnutím diváků popasovat.

A rozhodnuto měli velmi rychle. „Můžeme použít za celý ročník jednu divokou kartu, myslíme si, že Petr je tak talentovaný, že ji vytahujeme, posíláme tě do dalšího kola,“ šokoval všechny Pavol Habera, který se tak postaral o překvapení letošního ročníku.

A nepřekvapil jenom lidi v sále, ale hlavně ty u televizních obrazovek. Ti s rozhodnutím poroty totiž nesouhlasí. A jejich názor je doslova totožný. Budeme-li je parafrázovat, tak podle názorů diváků nemá Petr Borkovec v SuperStar co pohledávat, žolíka měla dostat talentovanější Aneta a Katarína Knechtová by si měla najít urychleně chlapa, aby se jí při každém pohledu na mladíčka Borkovce nezapalovala lýtka.

Většina fanoušků je dokonce toho názoru, že jde o složení nejméně kompetentních lidí, kteří dosud o další Česko Slovenské SuperStar rozhodovali.

Nutno ale říct, že porota je lehce zaujatá jen v případě právě Petra Borkovce. Pokud by to byl kdokoliv jiný, již dávno by byl ze soutěže vyhozen. Je tak otázkou, zda si je porota jistá, že právě on by se měl stát novou SuperStar, protože je nejvíc tvárný, nebo jde jenom o shodu náhod, která způsobila, že diváci získali dojem, že je mu nadržováno.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:20 26. září 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  28
 • Super
  13
 • Haha
  9
 • Tvl
  9
 • Cože
  7
 • Sladký
  6
Komentáře

Mohlo by vás zajímat