Skandál v SuperStar: Soutěžící se opil do němoty, schytal to od Habery. Jak dopadne?

13. dubna 2018
Pocit úspěchu může mnohdy zatemnit mozek. To se stalo i jednomu ze semifinalistů SuperStar. Ten totiž po prvním úspěchu pojal dojem, že má výhru již v kapse, a udělal něco nepochopitelného. Před zraky ostatních soutěžících a objektivu kamer se opil do němoty!

Díky svému talentu se sice dostal mezi šedesátku nejlepších soutěžících letošního ročníku SuperStar, tam ale jeho cesta může skončit. Petr Borkovec totiž způsobil jednu z největších afér oblíbené pěvecké show. Oslněn září reflektorů nejspíš přecenil svou důležitost, a ačkoliv byl do té doby považován za skromný talent, opil se tak, že sotva stál na vlastních nohou.

To by ještě hvězdná porota v popředí s Pavolem Haberou přehlédla, kdyby nebyl indisponován i druhý den. Petr totiž ani následující den, kdy již probíhalo další kolo vyřazování, nebyl ani schopný stát rovně, natož chodit. Jen za pomoci štábu se dostal do hotelového pokoje, aby se ze svého stavu vyspal.

Porota si Petra, který se stal po smrti adoptivního otce hlavou rodiny a doma se stará o své mladší sourozence, pořádně podala. A to i přestože se jim Petr snažil namluvit, že nebyl opilý.

„Prý jsi byl na šrot. Je to tvá věc, co budeš dělat během své kariéry po hotelech. To, že jsi byl na šrot, mi vůbec nevadí. Vadí mi, že nestíháš potom nástup. Měl jsi někde být a ty jsi spinkal v posteli,“ vytkl Petrovi Habera.

Jeho chování zkritizuje i Ben Cristovao, který jinak všechny chválí. „Kámo, tohle ještě není hotové. Ty nejsi žádná hvězda, aby sis tohle mohl dovolit,“ zařval na něj. A přidala se i Katarína Knechtová. „Velmi ti věřím a fandím. Nezklam mě. Velcí zpěváci mají jednu společnou věc a to je pokora. Zkus nad tím popřemýšlet,“ dodala.

Celou aféru zakončil kápo poroty Pavol Habera. „Zmeškáš ještě jeden nástup a jedeš domů,“ řekl mu nekompromisně.

Jediný, kdo se ke kauze nevyjádřil, byl Matěj Ruppert. Buď k mladíkovu chování neměl slov, nebo zavzpomínal na své mládí a rozhodl se, že bude lepší mlčet. Dostane se Petr nakonec přes síto? To se ukáže v neděli od 20:20 na Nově.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:21 sobota 11. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

  • 28
  • 22
  • 12
  • 11
  • 10
  • 7
Komentáře