Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Pepovi Vojtkovi hrozí rozvod: Pondělky tráví s touto brunetkou! Máme reakci jeho Jovanky

  Pepa Vojtek má během nahrávání nové desky a plánování turné velmi milou povinnost. A tou je starost o krásnou hudební manažerku Veroniku Šimůnkovou. Třiapadesátiletý rocker totiž každé pondělí navštěvuje o téměř dvacet let mladší brunetku v jejím bytě v luxusním pražském resortu. O jeho schůzkách neměla tušení manželka Jovanka (40), která teď hrozí rozvodem.

  Podle zvyků Pepy Vojtka by se daly seřídit švýcarské hodinky. Stačilo se jenom každé pondělí postavit před dům v pražských Vysočanech, ve kterém bydlí zpěvačka Kamila Nývltová a její manažerka Veronika Šimůnková, a čekat. Právě tam totiž Pepa Vojtek v posledních třech měsících trávil téměř všechna svá pondělní dopoledne.

  I když si dával pozor, aby do domu i z domu vycházel vždy sám, nakonec se intimní tajemství na veřejnosti udržet nepodařilo. Nešlo totiž o ojedinělé a krátké návštěvy. Někdy zůstal dvě hodiny, jindy klidně i pět. Neukázal se jenom dvakrát. Vynechal Velikonoční pondělí a nedostavil se ani v den, kdy měl tiskovou konferenci v divadle.

  Vše je o to pikantnější, že má Vojtek vilu se svou třetí manželkou Jovankou a ze současného a předchozích manželství má dohromady pět dětí.

  23. 4. 2019. Jenom o Velikonocích dorazil Vojtek do pražských Vysočan místo v pondělí v úterý. Domů si odnesl výslužku.

  Dárečky a lhaní

  V den, kdy měla Veronika Šimůnková narozeniny, dorazil frontman Kabátů s černým pytlem, ve kterém se mohl skrývat dárek. Když k domu, v němž zmíněné dámy bydlí, dorazil i dneska, rozhodli jsme se Šimůnkovou s Vojtkem konfrontovat. Oba aktéři Expresu svůj více než přátelský vztah věrohodně nevyvrátili.

  Na otázku na to, zda by nám mohla dát k telefonu Pepu, zaskočená Šimůnková drmolila, že je v práci. „Já jsem kanceláři. Nejsem doma. Mám jednání,“ rychle zavěsila.

  To lídr Kabátů byl mnohem sdílnější a sám nám záhy volal zpátky. „Já s těmi holkami dělám na cédéčku. Scházím se u Kamily i Veroniky. Studio stojí nějaké peníze a já nehodlám ty peníze investovat do toho, abych ty pecky skládal někde jinde než u nich doma. Tam je klid a máme na to pohodu. Jestli chcete slyšet, že tady děláme něco jiného, tak to vám neřeknu, protože to není pravda,“ ohrazoval se zjevně nervózní Vojtek. Během telefonního rozhovoru nás požádal o schůzku a několikrát opakoval, že se bojí rozvodu.

  13. 5. 2019. Návštěvu nevynechal ani 13. května. V ten den má Veronika Šimůnková narozeniny. Je v černém pytli dárek pro ni?

  Mezitím jsme mluvili i s jeho ženou Jovankou, která o jeho schůzkách neměla sebemenší tušení a byla zjevně zaskočená.

  „Nevím o tom, že by někoho navštěvoval. Neptala jsem se, kde je,“ sdělila nám Jovanka, která zněla dost odevzdaně, ale vůbec ne překvapeně.

  Zároveň ji zajímalo, jak jsme zjistili, že by se její muž s někým měl scházet. „Neznám Veroniku Šimůnkovou. Nevím, kdo to je. Je to ve vašich rukách. Klidně ho vyfoťte,“ sdělila nám Jovanka Vojtková s tím, že neví, zda bude Pepovi volat, protože netuší, zda by jí telefon vzal, když má být s nějakou slečnou.

  Nechci rozvod, prosím!

  Vojtek se o dostaveníčkách u krásné brunetky rozpovídal na schůzce, kterou sám inicioval. Potkali jsme se s ním v kavárně před bydlištěm Kamily Nývltové a Veroniky Šimůnkové, kam Pepa přišel s Nývltovou, která mu měla dosvědčit, že k ničemu nekalému nedochází.

  Na náš dotaz, zda nepřijde i Veronika Šimůnková, nám Vojtek odpověděl, že ne, protože není doma. Na konci naší schůzky, během níž se nás pokoušel přesvědčit, abychom článek nevydávali, protože k ničemu nedochází a nechce se potřetí rozvádět, ale přiznal, že byla Šimůnková doma. Na otázku, proč nám ho tedy nepředala k telefonu, přiznal, že zazmatkovala: „Co měla chudák holka říkat?“

  Manažerka Kamily Nývltové Veronika Šimůnková

  „Prosím, neničte mi manželství. Mám pět dětí. Když to napíšete, rozvede se se mnou. Říkala mi to,“ vyznal se zpěvák. Během schůzky se nám Vojtek snažil vysvětlit, jak je možné, že se několik měsíců po sobě každé pondělí zdržuje celé dopoledne v bytě Šimůnkové, kterou jeho žena vůbec nezná.

  „Nemohl jsem jí to říct, protože je žárlivá. Mám doma studio a nemůžu si tam nikoho brát. Věděla, že pracuji s Kamilou, o její manažerce nevěděla. Ona si myslí, že s každou hned dělám mimino,“ překvapil nás svou odpovědí Vojtek, který několikrát zopakoval, že do pražských Vysočan jezdí hlavně kvůli kariéře Kamily Nývltové.

  Mnohem hůře už mu šlo ale objasnění toho, proč na schůzkách nebyla Kamila Nývltová, i když se mělo jednat především o její projekt, a proč pracovní setkání probíhala jen po bytech, přestože Šimůnková má vlastní kancelář. Vojtek přiznal, že se s Veronikou Šimůnkovou stýkal i bez Kamily.

  „Chystáme album i turné. Já jsem v životě něco dokázal a tohle bude můj třetí život. Neničte mě. Neničte mi manželství. Kdybych byl nevěrný, dělám to na turné. Já za těmi holkami chodím jen pracovat,“ vysvětloval Vojtek, který opakoval, že se s ním Jovanka chce rozvádět.

  3. 6. 2019. Na schůzku s námi dorazil s Kamilou Nývltovou.

  Nechal se hloupě chytit, míní manželka

  Jovanka se k celé aféře postavila čelem a poskytla nám svůj pohled na věc. „Nejsem tou manželkou, která trpí svému manželovi nevěry, radši bych šla jinam. Pokud se to potvrdí, půjdu o dům dál,“ sdělila nám v klidu Jovanka Vojtková, která má s Pepou dva syny.

  Manažerka Kamily Nývltové Veronika Šimůnková

  „Nám manželství funguje, nemám důvod si to myslet nebo ho podezřívat, hlídat či kontrolovat. Čekám, až přijde domů a co mi řekne. Jak se k tomu postaví. Pokud řekne, že s ní má vztah a chce s ní být, jdeme od toho, pokud řekne, že ne, uvidím. Jsem zvědavá, jak se k tomu postaví on,“ vysvětlila nám Vojtková a dodala, že ví, že její manžel spolupracuje s Kamilou Nývltovou.

  Víc se ale o jeho práci údajně nezajímá.

  „Já nejsem z těch, která by se ptala, kam jde, s kým jde a jak dlouho tam bude. To nedělám. Možná že kdybych to dělala, řekl by mi to. Nejsem stíhačka, která by ho hlídala. Je to na jeho svědomí. Před svatbou jsem měla jasnou představu, že pokud chce mít vztah jinde, ať tam je. Já v tom ale nebudu. Kdybych byla žárlivá, budu vědět o každém jeho kroku. Spíš jsem hrdá a nesnížila bych se k tomu, že bych ho hlídala a stíhala. Je to jeho volba. Pokud chce problémy a rozbít rodinu, tak je dospělý. Měl být chytřejší a nenechat se načapat,“ uzavřela Jovanka.

  Manažerka Kamily Nývltové Veronika Šimůnková

  Tím i vyvrátila podezření svého muže, že jí musel některé detaily své spolupráce zatajit, aby měl klid na práci, protože by žárlila.

  Jak tohle dopadne? Uvěří Jovanka Vojtková Pepovi, že do pražských Vysočan jezdil jenom kvůli práci? Proč Kamila Nývltová chodila běhat, když se řešila její hudební budoucnost? Proč nám Veronika Šimůnková lhala? Proč album natáčí celý rok, a to v bytě, a ne ve studiu?

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 17:00 úterý 1. října 2019. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   126
  • Haha
   97
  • Tvl
   48
  • Sladký
   29
  • Super
   26
  • Cože
   25