Bebarová je z Ukrajiny, pořady jako Peče celá země podporují obezitu, perlí diváci

3. února
Pořad Peče celá země přilákal k obrazovce i ty, kdo kolem ní do té doby chodili obloukem. Sladké dobroty sobotnímu večeru vládnou a svým životem žijí také na sociálních sítích a na internetu, kde se to zajímavými názory jen hemží. Zvláště některé postřehy musí tvůrce i protagonisty (po)bavit.

„Bohužel, právě tyto typy pořadů přispívají k obezitě našeho národa. Manželka učí na prvním stupni základní školy a již pod několika jejími žáky se rozlomily židličky, jak jsou tlustí. A z hodin tělocviku se jí pravidelně omlouvá dobrých šedesát procent žáků z důvodu své nadměrné váhy,“ napsal na stránky pořadu Peče celá země divák Pavel. 

„A sportovní pořady, olympiády, mistrovství atd. přispívají k tomu, že co Čech, to sportovec. Vy jste logik,“ směje se Barbara, kterou tento příspěvek královsky pobavil. Problém obezity (nejen) dětí vidí v něčem úplně jiném.

„Novácké megahvězdy se rozlezly po veřejnoprávních médiích. Proč?“ ptá se jistý Dušan J., jemuž se nelíbí, že v České televizi vidí Terezu Bebarovou a Václava Koptu, kteří se dříve blýskli například v seriálu Ulice na TV Nova. 

Jako by snad herci v televizi měli mít stopku a opci a nemohli se v rámci své profese svobodně pohybovat. Viděno touto optikou, nevydělali by si ani na slanou vodu, protože tolik televizí, které vám chtějí dát práci a také za ni zaplatit, v Česku není tolik, jak by se mohlo na první pohled zdát. 

Kdyby měli herci čekat, až jim zavolá někdo z televize, kde před lety hráli, o „slané vodě“ by se jim mohlo jenom zdát.

Nejvíc pobavila reakce jedné z divaček, která „vypátrala“, že moderátorka show Peče celá země Tereza Bebarová pochází z Ukrajiny. 

„Moderátorka paní Bebarová je původem z Ukrajiny. Hraje v seriálu Ulice, kde je její ukrajinský přízvuk ještě patrný, protože jednotlivé díly se předtáčejí. V Peče celá země se ale svého přízvuku již zbavila a divák tak nic nepozná,“ rozumovala Mirka, která netušila, na jakou smeč si v tu chvíli naběhla.

„Tereza Bebarová pochází z Bohumína,“ poznamenala suše Alena.

„Váš příspěvek je jasný důkaz toho, jak zhoubný vliv mají seriály Ulice a podobná intelektuální díla na samostatné myšlení,“ přisadila si Veronika.

„Mirko, hezky jste se ztrapnila. Je to s podivem, vzhledem k tomu, že si informace o paní Bebarové můžete vygooglit,“ skórovala Luisa.

Tak snad už v tom má paní nebo slečna Mirka jasno...

Fotogalerie

Komentáře