jít naiDNES.cz

Už Pavlínu Němcovou omrzela Ordinace? Budu teď dělat design, rozhodla se

Pavlína Němcová | foto: profimediaProfimedia.cz

Krásná topmodelka Pavlína Němcová (46) je pořádný dříč. Nestačí jí být modelkou a herečkou, teď se rozhodla, že zkusí i jiné řemeslo. Nebo je to snad kvůli tomu, že už jí role v Ordinaci v růžové zahradě nestačí? Za chvíli bude jako Ferda Mravenec – práce všeho druhu.

Jedna z nejkrásnějších Češek Pavlína Němcová si celý život vydělávala jako modelka, pak k tomu přidala herectví. Dokonce se u nás prosadila rolí v Ordinaci v růžové zahradě.

Tam ale měla smlouvu jen na rok, sama neví, co bude dál, proto se snaží myslet na zadní kolečka a otáčí se, jak se dá. Modeling už odsunula na vedlejší kolej, chtěla by být jen herečkou, ale nakonec se rozhodla, alespoň pro tuto chvíli, že zkusí novou profesi.

„Začínám se věnovat nemovitostem a designu interiérů,“ nechala se slyšet krásná Pavlína, která se už věnovala i navrhování šperků. Ale toto ohromné sousto se teď snaží spolknout a uspět i na tomto poli, které jí je zcela neznámé.

Jestli bude mít na navrhování interiérů talent, to se zatím uvidí, ale asi ji mrzí, že v Ordinaci se zatím nevyjádřili, co s její postavou laborantky Saši bude dál.

Pavlína se netajila tím, že by se chtěla živit už jen jako herečka. Modeling má sice stále ráda, ale už to chce přenechat mladším, ráda by se posunula někam dál. Ale budou nemovitosti a design tou správnou volbou?

Fotogalerie

Komentáře